ניסור בטון ביהלום

ניסור בטון ביהלום היא שיטה המיועדת לניסור עמודים וקירות בטון. היהלום הוא החומר החזק והקשיח ביותר בטבע ולכן משפר מאוד את תהליך הניסור. השיטה מבוצעת על ידי שימוש בכבל יהלום – כבל עמיד ומיוחד המצופה בשכבת יהלום קשה. הכבל משמש בעצם מעין מסור חשמלי החוצב בבטון ומנסר אותו בתהליך איטי יחסית. אופי חומר היהלום משפר באופן משמעותי את עבודת הניסור בקירות, עמודים, פתחים וכדומה. חיתוכים אלה דורשים רמת דיוק גבוהה ביותר, ולכן במקרים רבים נבצע חיתוך בטון ביהלום לקבלת תוצאה מושלמת בשטחים המיועדים לשינוי. את עבודת הניסור ביהלום אנו מבצעים עבור סוגים מגוונים של מבנים החל ממבני תעשייה, מבני מגורים פרטיים, דירות משותפות ועוד.

יתרונות שיטת ניסור בטון ביהלום

השטח המיועד לניסור בטון וקידוח, דורש במקרים רבים חיתוך מדויק.  כך למשל כאשר מדובר בחלון אשר אנו חייבים לשמור על מידותיו בחיתוך, למניעת בעיות התאמה עתידיות. להקפדה על דיוק במקרים כאלה ישנה משמעות רבה ללקוחות ולנו כאנשי מקצוע מנוסים. לכן נבחר בשיטת ניסור ביהלום שעשויה להיות יקרה יותר, אך למחיר ישנה הצדקה רבה לקבלת תוצאות איכותיות בפרויקט.

  • שימוש בכבל יהלום לתהליך מבוקר ומדויק.
  • ניסור יהלום תורם לביצוע של פתחים עגולים הדורשים דיוק רב.
  • מניעת סדקים בשטח המנוסר המשפיעים על הגימור הסופי במבנה.
  • שיטת ניסור יהלום היא שקטה יותר ומונעת הפרעות סביבתיות.
  • מדובר בתהליך נקי יותר אשר חוסך זמן בניקיון האתר מפסולת מצטברת.
  • ניתן לשלב עבודת חיתוך בטון ביהלום בסוגים שונים ובעייתיים של מבנה הדורש עוצמה רבה יותר של ניסור.

 ניסור בטון ביהלום

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ניסור בטון ביהלום – איך תבחרו חברה?

על מנת שתוכלו ליהנות מעבודת ניסור בטון ביהלום מדויקת וברמת גימור גבוהה, יש לפנות לחברה בעלת ניסיון בעבודות הבטון. חברה מקצועית בעלת צוות עובדים מיומן ואחראי שידע לבצע חיתוך מדויק ולשמור על מבנה עמיד, בטוח ומרשים.

בא.א המנסרים אנו מעמידים לרשותכם צוות עובדים בעל מומחיות בכל עבודות הבטון. הצוות המנוסה שלנו משתמש בציוד מתקדם ואיכותי שמבטיח כי תיהנו מעבודה איכותית ועמידה לאורך זמן. בא.א. המנסרים אנו מקפידים על ביצוע הדרכות מקצועיות לצוות העובדים שלנו ועל נהלי בטיחות עבודה, זאת מתוך מטרה להבטיח לכם עבודה נקייה ושמירה על בטיחות הסביבה. ההקפדה על דיוק בעבודה ועל ציוד איכותי וצוות מקצועי מאפשרת לנו לספק ללקוחותינו תוצאה מושלמת ללא פשרות.

חברת המנסרים צברה ניסיון רב במגוון פרויקטים רחבי היקף וחשיבות. אנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך, החל מהשלב ההתחלתי שכולל ייעוץ מקצועי ועד סופו של התהליך בו תיחשפו אל עבודה מדויקת ומרשימה. הליווי המקצועי שלנו יכלול התאמת פתרון ייחודי המותאם באופן מדויק ועונה על הצרכים שלכם תוך ליווי מקצועי ואישי צמוד לכל אורך התהליך. הדגש שאנחנו שמים על צוות מנוסה ומיומן, על ציוד איכותי ועל סביבה נקייה ובטוחה, יאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי הפרויקט שלכם מטופל בידיים מקצועיות ואמינות.

מאמרים נוספים


האם בטון מזויין יכול לעצור טיל?

עבודות בטון

את הבית הבא שלכם תבנו בהדפסת תלת מימד

האם הנשק החדש של צה”ל יכול לחדור בטון

טכניקות שונות בניסור בטון ביהלום