חיתוך בטון מקצועי במחירים הזולים ביותר בארץ

מחפשים חיתוך בטון מקצועי?
אצלנו – א.א. המנסרים תוכלו למצוא חיתוך בטון מקצועי לפי מחירון מלא.
פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לחיתוך בטון ותקבלו שירות מקצועי ואמין.

חיתוך בטון מחירון מלא לפי אורך החיתוך

עובי הבטון שצריך לחתוך מחיר למטר עד 10 מטר מחיר למטר עד 25 מטר מחיר למטר מעל 25 מטר
20 ס"מ החל מ-290 ש"ח החל מ-199 ש"ח החל מ-130 ש"ח
30 ס"מ החל מ-330 ש"ח החל מ-230 ש"ח החל מ-160 ש"ח
40 ס"מ החל מ-380 ש"ח החל מ-260 ש"ח החל מ-230 ש"ח
50 ס"מ החל מ-590 ש"ח החל מ-360 ש"ח החל מ-320 ש"ח
Play Video about ניסור בטון | א.א המנסרים

במהלך השנים האחרונות עבודות חיתוך בטון הפכו להיות פופולריות מאוד, ניתן לראות שימוש רב בחיתוך בטון בשיפוצים של מבנים ובבניית מבנים חדשים ותשתיות חדשות.

כאשר אנו מדברים על עבודת חיתוך בטון אנחנו מדברים על עבודה מורכבת אשר כוללת בתוכה מספר אלמנטים וסכנות אפשריות אשר חשוב לדעת עליהן טרם ביצוע העבודה ולהתכונן אליהן מראש.

הכנה מוקדמת ומקיפה לביצוע העבודה היא זאת אשר מובילה להבדל משמעותי בין עבודה איכותית ומקצועית במחירים הגיוניים לבין עבודה בינונית ולא מקצועית במחירים גבוהים. כמו כן הכנה מוקדמת לביצוע העבודה מצמצמת את הסכנות האפשריות באופן משמעותי.

במאמר זה תוכלו למצוא מידע רלוונטי וחיוני בכל הנוגע לחיתוך בטון.

חיתוך בטון – על מה אנחנו מדברים?

לפני שנפרט לכם על הסכנות האפשריות הקיימות בחיתוך בטון ועל ההכנות השונות אשר מומלץ לעשות טרם ביצוע העבודה, ראשית אנו נספר לכם למה עבודה של חיתוך בטון עשויה להיות מורכבת מאוד ומה מבדיל בין עבודה זו לבין עבודות אחרות אותן אנו מבצעים בעת שיפוץ של מבנה או הקמה של מבנה חדש.

חיתוך בטון 1

מטרתה העיקרית של פעולת חיתוך בטון היא להסיר בטון בהתאם לצרכים שלנו. השימוש בפעולה זו נעשה פופולרי יותר ויותר ככל שהשימוש בבטון לצורך בנייה של מבנים ושיפוץ של מבנים גדל.

מכיוון שבטון נחשב לחומר חזק מאוד, בכל עת בה מתעורר הצורך לשבור את הבטון או להסיר ממנו חלקים מסוימים, הפעולה הופכת מורכבת ועל בעל המקצוע להיעזר במכשירים מיוחדים לצורך ביצוע העבודה.

הסיבה לכך היא שאין אפשרות להסיר חלקים מן הבטון או לשבור את הבטון בצורה רגילה, זאת בשל רמת החוזק הגבוהה של החומר אשר מצריכה שימוש במיומנויות מיוחדות.

אחת השיטות הבולטות ביותר כיום בתחום חיתוך הבטון היא חיתוך בטון באמצעות יהלום.

טכניקת חיתוך בטון באמצעות יהלום פועלת באופן הבא: מספר מסורים מיוחדים אשר פועלים בעזרת חשמל  המגיע אל מנוע שגורם לסיבוב של דיסק חד במיוחד אשר מצופה אבקה של יהלומים שמעלה את רמת החוזק שלו בכמה וכמה רמות. באמצעות השימוש בדיסק זה ניתן לשבור את הבטון או להסיר חלקים ספציפיים ממנו.

בזכות חיתוך בטון אנו יכולים להסיר כל חלק שנרצה מן הבטון, זה יכול להיות חלק גדול או חלק קטן. ניתן להשתמש בשיטה זו על מנת לנסר קירות שלמים העשויים בטון, ניתן להשתמש בשיטה זו גם על מנת לנסר מעקה בטון בודד.

לא משנה מהי המטרה שלשמה אנו משתמשים בחיתוך בטון, חשוב מאוד לבצע את העבודה בזהירות רבה, כמו כן חשוב מאוד לתכנן את העבודה באופן מלא טרם מתחילים אותה על מנת למנוע זכנות או בעיות כאלה ואחרות בהמשך.

למה חשוב לבצע תכנון מוקדם לעבודת חיתוך בטון?

כפי שכבר סיפרנו לכם, עבודת חיתוך בטון נחשבת לעבודה מורכבת בעלת סכנות אפשריות רבות, במידה והעבודה לא נעשית בצורה מקצועית ומסודרת הדבר עלול להוביל לתוצאות קשות מאוד.

בשל כך ישנה חשיבות רבה להקפדה על כללי הבטיחות בעת העבודה, החל מחברת חיתוך הבטון בה נבחר לבצע את העבודה, דרך תכנון אופן העבודה מבעוד מועד ועד לפינוי של פסולת בשלב הסופי של העבודה.

כעת נציג בפניכם מספר סכנות אפשריות הקיימות בעת ביצוע עבודות חיתוך בטון:

 • נפילת חלקים כבדים – כאשר מבצעים עבודה של חיתוך בטון, הפעולה גורמת לניתוק של חלקים מסוימים מן המבנה עליו מתבצעת העבודה, כאשר לא קיימת תמיכה נכונה החלק אותו מנסרים עלול ליפול ולפגוע בסביבת העבודה ובמקרים קיצוניים בבני אדם. חשוב לזכור כי בטון הוא חומר כבד מאוד שמשקלו עשוי להגיע לטון ואף יותר מכך, עקב כך כל נפילה של חתיכת בטון עלולה לגרום נזק משמעותי לבני אדם או לסביבה בה מתבצעת העבודה.
  בשל הסיכון הרב אשר קיים בנפילה של חלקי בטון, קיימת חשיבות רבה לתכנון מוקדם של העבודה, כמו כן חשוב מאוד להשתמש באמצעים שונים אשר יבטיחו כי הבטון יפול בצורה בטוחה ולא יגרום נזק לסביבת העבודה או לבני אדם. חלק מן האמצעים בהם נעשה שימוש על מנת לאפשר נפילה בטוחה של חלקי בטון הם: שימוש בצמיגים לצורך ריכוך הנפילה במקרים קלים, שימוש ברצועות ייעודיות, שימוש בטרקטור או במנוף במקרים בעייתים יותר.
 • הרמת פסולת בעלת משקל רב – נקודה נוספת וחשובה מאוד שבמקרים רבים לא נוטים להתייחס אליה כמו שצריך היא פינוי של פסולת הנוצרת כתוצאה מעבודת חיתוך בטון.
  בחלק גדול מן המקרים עבודות חיתוך בטון נעשות בחלקים גדולים יחסית, המטרה העיקרית של כך היא להוריד את המחירים, להפוך את זמן העבודה לקצר יותר ולהפוך את כל התהליך ליעיל יותר ופשוט יותר.
  בעיה בנקודה זו באה לידי ביטוי כאשר אנשים מנסים לחסוך בעלויות ומזמינים שירות של חיתוך בטון בלבד ללא פינוי של פסולת לאחר מכן. ההמלצה שלנו אליכם בנקודה זו היא לעולם לא לוותר על שירות של פינוי פסולת לאחר סיום העבודה, אמנם אתם תחסכו כמה מאות שקלים אך הסכנות שעלולות להיווצר כתוצאה מכך אינן שוות את זה.
  הפינוי של הפסולת אשר נוצרת כתוצאה מעבודת חיתוך בטון צריכה להיעשות בצורה מבוקרת, ברוב המוחלט של המקרים הפינוי צריך להתבצע לאחר שהבטון מרוסק לחלוטין וניתן לשאת אותו. במידה ותחליטו לא להזמין שירות של פינוי פסולת, אתם עלולים לחשוף את עצמכם לסכנות שונות אשר נובעות מהרמה של משקלים כבדים מאוד, כמו כן קיימים מקרים בהם אנשים נחתכים מן הברזל הקיים בתוך הבטון ומן הבטון עצמו אשר עלול להפוך לחד לאחר שחותכים אותו.
 • זיהום של הסביבה – נקודה נוספת חשובה מאוד שאינה מקבלת את היחס אשר מגיע לה היא הזיהום שנגרם לסביבה עקב פינוי של פסולת בצורה שאינה חוקית.
  קיימת חובה במדינת ישראל לפנות כל פסולת אשר נוצרת כתוצאה מעבודות של בנייה אך ורק לאתרים אשר מיועדים לכך.
  פינוי של פסולת לאתרים המיועדים לכך עולה כסף, הבעיה מתחילה כאשר בעלי המקצוע השונים מנסים לחסוך בהוצאות הכספיות שלהם ובמקום זאת הם מפנים את הפסולת למקומות שאינם מיועדים לכך.
  פעולה זו גורמת נזק משמעותי מאוד לסביבה, נזק שלא צריך להיגרם בשום פנים ואופן. מעבר לכך, פינוי פסולת למקומות שאינם מיועדים לכך נחשב לעבירה פלילית והעונש על כך עלול להתבטא בקנס כספי גדול במיוחד.
  מכיוון שקיימים בעלי מקצוע אשר מנסים לחסוך בהוצאות הכספיות שלהם ומפנים את הפסולת למקומות אסורים, אנו ממליצים לכם לבדוק כי הפסולת אכן מפונה אל אתר המיועד לכך, כמו כן אנו ממליצים לכם לבדוק כי הצעת המחיר כוללת בתוכה התייחסות מלאה לנושא של פינוי הפסולת.
 • נזק לתשתיות שונות – עבודה לא מקצועית של חיתוך בטון עלולה לגרום נזקים שונים למבנה בו מתבצעת העבודה.
  הנזק הראשון אשר עלול להיגרם למבנה בו מתבצעת העבודה נוגע יותר למה שקיים בתוך הבטון ולאו דווקא לבטון עצמו. הכוונה היא לתשתיות השונות אשר קיימות בתוך הבטון. עבודה לא מקצועית עלולה לגרום נזק לקווי חשמל, צינורות של מים, לצינורות המובילים גז וגם לקווי תקשורת.
  המסורים בהם נעשה שימוש לחיתוך בטון הם חדים במיוחד, שימוש לא מקצועי בהם עלול להוביל למצב בו בעל המקצוע חותך את התשתיות הקיימות בתוך הבטון.
  בחלק מן המקרים הדבר עלול לגרום נזק לתשתיות אשר נדרש סכום כספי גדול כדי לתקן אותו, במקרים אחרים הדבר עלול להוביל לסכנה משמעותית לחיי אדם, למשל חיתוך של צינור גז.
  בדיוק בשל כך קיימת חשיבות רבה לתכנון מוקדם של העבודה, חשוב מאוד לבדוק כי בתוך הבטון לא קיימות תשתיות כאלה ואחרות וכמובן שיש לבצע את העבודה בצורה מבוקרת אשר תמנע פגיעה בתשתיות השונות.
 • החלשה של המבנה – חשבו לעצמכם על הסכנה הקיימת בהחלשה של המבנה כתוצאה מביצוע עבודת חיתוך בטון לא מקצועית.
  חשוב מאוד להבין כי אחד התפקידים העיקריים של הבטון הוא להעניק חוזק למבנה, בדיוק בשל כך כל חיתוך אשר נעשה בצורה לא מקצועית עלול להוביל לתוצאות הרסניות ומסוכנות.
  לצורך הדוגמא, חיתוך של חגורת בטון עלול להוביל להיחלשות של הקיר עד למצב בו הקיר נמצא בסכנה של קריסה, בנוסף על כך, חיתוך של עמוד בטון או של קיר המשמש כקיר תומך עלול לגרום נזק לכל המבנה או לחלקים נרחבים מן המבנה.
  בשל סיבה זו יש לבצע כל עבודת חיתוך בטון בצורה שקולה, מבוקרת ומתוכננת לפרטי פרטים. תכנון העבודה צריך להיות מקיף ובמקרים קיצוניים במיוחד אפילו לכלול מהנדס אשר ילווה את בעל המקצוע בעת ביצוע עבודת חיתוך בטון.
 • כלים מסוכנים לשימוש – הכלים השונים בהם נעשה שימוש לביצוע עבודות חיתוך בטון הם כלים חדים מאוד ומסוכנים מאוד, שימוש לא נכון בהם עלול לגרום לנזק משמעותי ביותר, בדיוק בשל כך אנו ממליצים לכם לבחור רק בחברת חיתוך בטון בעל המלצות, ניסיון ומוניטין חיובי.

כיצד בוחרים חברת חיתוך בטון איכותית ומקצועית?

חברת חיתוך הבטון בה תבחרו לבצע את עבודות חיתוך הבטון עבורכם תשפיע בצורה ישירה ומשמעותית על רמת האיכות של העבודה, על הסיפוק שלכם מן העבודה וכמובן שעל הסכנות הקיימות בעת ביצוע העבודה. אספנו עבורכם את הנקודות החשובות ביותר אשר יש לבחון כאשר אתם ניצבים בפני בחירה בחברת חיתוך בטון.

 • ניסיון של החברה – בדקו עם חברת חיתוך הבטון בה אתם מעוניינים מהי רמת הניסיון שלה. ניסיון רב של החברה לאו דווקא אומר כי מדובר בחברה טובה הרבה יותר, אך אין ספק כי רמת הניסיון של חברת חיתוך הבטון בה תבחרו היא חשובה במיוחד. ההמלצה שלנו אליכם בנקודה זו היא לבחור בחברת חיתוך בטון אשר עוסקת בתחום כבר מספר שנים ולא בחברת חיתוך בטון שקמה לאחרונה. בחלק גדול מן המקרים רמת ניסיון גבוהה של חברת חיתוך בטון תעיד כי אכן מדובר בחברה מקצועית ואיכותית. כמו כן, חברת חיתוך בטון בעלת ניסיון רב תדע כיצד להתמודד עם בעיות שונות בצורה טובה יותר.
 • המלצות קודמות על החברה – אנו נעזרים בהמלצות קודמות כמעט בכל פעם שאנו ניצבים בפני בחירה בבעל מקצוע כזה או אחר לביצוע עבודה מסוימת, חשוב להיעזר בהמלצות קודמות גם כאשר אנו ניצבים בפני בחירה בחברת חיתוך בטון. אנו ממליצים לכם לערוך חיפוש על חברת חיתוך הבטון בה אתם מעוניינים ולבדוק האם קיימות עליה המלצות קודמות. אפשרות נוספ היא לפנות אל לקוחות קודמים של אותה חברת חיתוך בטון ולשאול אותם האם הם היו מסופקים מן התוצאות של החברה והאם הם ממליצים לכם להיעזר בשירותים שלה.
Scroll to Top