קידוח בטון - מחירון מלא

בחברתינו "המנסרים" אנו מציעים שירותי קידוח בטון ליזמים הפרטיים ולקבלנים העסקיים בכל רחבי הארץ ובמחירים הזולים ביותר ללא עלויות תיווך נוספות. צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידוח בטון לכל עובי וכל מידה שתצטרכו.

קידוח בטון מחירון מלא

עובי הבטון / קוטר הקידוח 20 ס"מ 30 ס"מ 40 ס"מ 50 ס"מ 60 ס"מ 70 ס"מ 80 ס"מ 90 ס"מ 100 ס"מ
קוטר קידוח "2 90 ₪ לקידוח 124 ₪ לקידוח 162 ₪ לקידוח 210 ₪ לקידוח 225 ₪ לקידוח 330 ₪ לקידוח 390 ₪ לקידוח 450 ₪ לקידוח 510 ₪ לקידוח
קוטר קידוח "3 114 ₪ לקידוח 150 ₪ לקידוח 198 ₪ לקידוח 270 ₪ לקידוח 338 ₪ לקידוח 413 ₪ לקידוח 484 ₪ לקידוח 564 ₪ לקידוח 641 ₪ לקידוח
קוטר קידוח "4 138 ₪ לקידוח 186 ₪ לקידוח 240 ₪ לקידוח 315 ₪ לקידוח 405 ₪ לקידוח 497 ₪ לקידוח 588 ₪ לקידוח 678 ₪ לקידוח 770 ₪ לקידוח
קוטר קידוח "5 156 ₪ לקידוח 208 ₪ לקידוח 265 ₪ לקידוח 353 ₪ לקידוח 443 ₪ לקידוח 544 ₪ לקידוח 641 ₪ לקידוח 736 ₪ לקידוח 840 ₪ לקידוח
קוטר קידוח "6 165 ₪ לקידוח 228 ₪ לקידוח 289 ₪ לקידוח 379 ₪ לקידוח 480 ₪ לקידוח 510 ₪ לקידוח 696 ₪ לקידוח 790 ₪ לקידוח 907 ₪ לקידוח
קוטר קידוח "7 194 ₪ לקידוח 254 ₪ לקידוח 329 ₪ לקידוח 430 ₪ לקידוח 555 ₪ לקידוח 659 ₪ לקידוח 786 ₪ לקידוח 900 ₪ לקידוח 1028 ₪ לקידוח
קוטר קידוח "8 220 ₪ לקידוח 278 ₪ לקידוח 366 ₪ לקידוח 480 ₪ לקידוח 639 ₪ לקידוח 725 ₪ לקידוח 877 ₪ לקידוח 1008 ₪ לקידוח 1150 ₪ לקידוח
קוטר קידוח "10 275 ₪ לקידוח 331 ₪ לקידוח 410 ₪ לקידוח 544 ₪ לקידוח 696 ₪ לקידוח 860 ₪ לקידוח 1025 ₪ לקידוח 1188 ₪ לקידוח 1319 ₪ לקידוח
קוטר קידוח "12 390 ₪ לקידוח 471 ₪ לקידוח 542 ₪ לקידוח 605 ₪ לקידוח 769 ₪ לקידוח 928 ₪ לקידוח 1085 ₪ לקידוח 1243 ₪ לקידוח 1402 ₪ לקידוח
קוטר קידוח "14 531 ₪ לקידוח 598 ₪ לקידוח 683 ₪ לקידוח 671 ₪ לקידוח 1087 ₪ לקידוח 1302 ₪ לקידוח 1519 ₪ לקידוח 1735 ₪ לקידוח 1950 ₪ לקידוח

קידוח בטון – כל מה שרציתם לדעת

קידוח בטון היא פעולה שונה מניסור בטון, בשונה מן המסורים בהם אנו עושים שימוש כאשר אנחנו רוצים לחתוך חלקים מסוימים מן הבטון או את כל קיר הבטון עצמו, כאשר אנו מתעסקים בקידוח בטון המטרה של הקידוח היא לפתוח תעלה נקודתית בקיר כדי שנוכל לעשות בה שימושים שונים כגון: העברת צינורות וכבלים דרך אותה נקודה בקיר או בתקרה, קיימים מקרים בהם העבודות הן הרבה יותר מסובכות, במקרים מן הסוג הזה אנשי המקצוע קודחים פתח גדול במיוחד בקיר אשר משמש אותם למעבר.

קידוח בטון מתבצע על ידי שימוש בכלי עבודה שונים, כלי העבודה הפופולריים ביותר המשמשים לקידוח בטון הם: מקדחה ניידת שמזכירה במעט את המקדחה אשר קיימת בביתנו ומקדח גדול ועוצמתי מאוד אשר מקובע אל הקיר.

כל אחד מסוגי המקדחים אשר משמשים לקידוח בטון פועלים על אותו עיקרון – סיבוב מהיר של כוס קידוח חדה אשר יכולה לחדור כל סוג של בטון וליצור בו תעלה נקודתית בצורת עיגול סימטרי. בדומה לפעולות של ניסור בטון, גם כשמדובר על קידוח בטון נעשה שימוש בכלי עבודה חשמליים בהם הכוס המשמשת לקדיחה מקוררת על ידי זרם מים.

ניתן לבצע קידוח בטון בשלל קטרים שונים, הקוטר שנבחר משתנה בהתאם למטרת הקידוח.

במאמר זה תוכלו למצוא מידע רלוונטי בכל הנוגע לקידוח בטון.

קידוח בטון באמצעות יהלום

כאשר אנו מדברים על קידוחי בטון באמצעות יהלום אנחנו למעשה מדברים על שיטת קידוח בה נעשה שימוש בכוס קידוח מיוחדת המצופה בשבבים של יהלומים גולמיים, אותם שבבי יהלומים מחזקים את העוצמה של כוס הקידוח ונותנים לה את האפשרות ליצור תעלה בכל סוג של בטון, אפילו בטון מחוזק. ניתן להשתמש בקידוח בטון יהלום למגוון רחב של מטרות ביניהן: לצורך תשתיות חשמל, לצורך התקנת מייבש כביסה, לצורך הקמת ארובות וכן הלאה.

קידוח בטון באמצעות יהלום הינה שיטה מתקדמת המובילה לתוצאות מדויקות ביותר, כל זאת תוך כדי שמירה רעש מינימלי וחסכון בזמן העבודה ובהוצאות.

השימושים השונים של קידוח בטון באמצעות יהלום 

קידוח בטון באמצעות יהלום משמש אנשי מקצוע במגוון רחב של תחומים שונים הקשורים לענף הבנייה:

 • קידוח בטון באמצעות יהלום בקירות העשויים בטון מחוזק או בטון רגיל, קידוח בקירות ממ"ד, קידוח בתקרות וקידוח בחדרי ביטחון.
 • קידוח בטון באמצעות יהלום על מנת ליצור פתחי אוורור, על מנת להתקין מכשירי ונטה שונים ועל מנת להתקין מפוחים.
 • קידוח בטון באמצעות יהלום על מנת ליצור פתחים למייבשי כביסה.
 • קידוח בטון באמצעות יהלום על מנת ליצור מעברים לתשתיות חשמל ותעלות חשמל.
 • קידוח בטון באמצעות יהלום על מנת ליצור מעבר לארובה או לקולט אדים.
 • קידוח בטון באמצעות יהלום על מנת ליצור פתח מעבר לניקוז של מי גשמים.
 • קידוח בטון באמצעות יהלום על מנת ליצור פתחים המיועדים להתקנה של שקעים חשמליים וגופי תאורה.
 • קידוח בטון באמצעות יהלום על מנת ליצור מעבר לתשתיות אינסטלציה, תשתיות מים ותשתיות ביוב בתוך הבית ומחוצה לו.

היתרונות של שימוש בקידוח באמצעות יהלום

קיימים מספר יתרונות אשר הופכים את שיטת קידוח בטון באמצעות יהלום לשיטה המועדפת ביותר על אנשי המקצוע, כעת נציג בפניכם חלק מן היתרונות הללו:

 • רמת דיוק גבוהה במיוחד – אחת הסיבות הבולטות ביותר אשר בעקבותיה אנשי מקצוע מעדיפים להשתמש בקידוח בטון באמצעות יהלום היא רמת הדיוק הגבוהה של שיטה זו. שימוש בשיטת קידוח באמצעות יהלום מבטיחה תוצאות מדויקות במיוחד. התעלה שתתקבל תהיה סימטרית ומדויקת, כל זאת מבלי לפגוע באזור בו מתבצע קידוח ובמבנה עצמו.
 • ניתן להשתמש בשיטה לכל מטרה – אין ספק כי קידוח בטון באמצעות יהלום יכול לשמש את בעלי המקצוע בכל סוג של פרוייקט כזה או אחר אשר דורש פעולות קידוח, לא משנה מהם התנאים של האזור בו מתבצע קידוח, לא משנה מהן ההגבלות ולא משנה מהו סוג החומר שבו צריך לקדוח. הציוד בו נעשה שימוש בקידוח באמצעות יהלום הוא ציוד קל ונוח לנשיאה, בזכות כך ניתן להשתמש בקידוח יהלום גם באזורים שקשה להגיע אליהם. בנוסף על כך, באמצעות שימוש בקידוח יהלום ניתן לבצע קידוחים גם מתחת לפני המים.
 • קודח דרך כל חומר – היהלום הוא החומר הקשה ביותר בעולם לפי מה שהאנושות יודעת כיום. בשל כך, כמעט ולא ניתן למצוא חומרים או משטחיםשקידוח באמצעות יהלום לא יכול לעבור דרכם. לא משנה אם מדובר בבטון מחוזק או אם מדובר בברזל המשמש לבנייה, קידוח באמצעות יהלום יוביל לתוצאות הטובות ביותר בצורה היעילה והמהירה ביותר. אנשי מקצוע רבים משתמשים בקידוח באמצעות יהלום גם בעבודות שיפוץ כאלה ואחרות.
 • עבודה שקטה במיוחד – פעם תהליך הקידוח היה נחשב לתהליך רועש, ארוך ומייגע, אשר מוביל לנזק באזור העבודה לפגיעה בסביבה ובעובדים. לעומת זאת, קידוח באמצעות יהלום מוביל ליצירת רעש מינימלי – הסיבה לכך היא שמקדח היהלום פועל במהירות גבוהה במיוחד, בשל כך לא נוצר רעש מכיוון שכמעט ואין חיכוך בין המקדח לחומר עצמו.

אין ספק כי מדובר ביתרון חשוב מאוד שמקל גם על העובדים וגם על אנשים אשר גרים באזור של אתר העבודה. יתרון זה חשוב במיוחד כאשר העבודות מתבצעות באזורים בהם קיימת תנועה גדולה של בני אדם כמו למשל: קניונים, בתי ספר, בתי חולים וכו'. רעשים של קידוח עלולים לפגוע בהתנהלות השוטפת של בני האדם באותו אזור.

קידוח בטון ביהלום

 • קידוח מושלם ללא סדקים – בעלי מקצוע מספרים כי בחלק גדול מן המקרים בהם הם משתמשים בכלי קידוח שהוא אינו מקדחת יהלום על מנת לקדוח בחומרים שונים כמו בטון או אבן למשל, הם מגלים בסוף התהליך כי נוצרו סדקים ושבבים באזור בו התבצע הקידוח. בשל כך הם צריכים להשקיע זמן נוסף וכסף נוסף כדי לתקן את אותם סדקים ושבבים. לעומת זאת, כאשר בעלי מקצוע משתמשים במקדחת יהלום לעבודות קידוח שונות, לא נוצרים סדקים או שבבים באזור בו התבצע הקידוח. כתוצאה מכך מקדחת יהלום הינה הבחירה המועדפת על בעלי המקצוע השונים, בזכות שימוש במקדחת יהלום הם אינם צריכים לבזבז זמן יקר וכסף נוסף על תיקונים בסיום התהליך.
 • סביבת עבודה נקייה  – כפי שכבר סיפרנו לכם לפני כן, שימוש במקדחת יהלום מוביל לתוצאות המדויקות ביותר, בזמן הקצר ביותר בהשוואה לכל ציוד קידוח אחר שניתן למצוא כיום בשוק הישראלי. מעבר לכך, מקדחת יהלום מייצרת כמות קטנה מאוד של אבק ופסולת בעת תהליך העבודה איתה. יתרון זה מועיל מאוד לבעלי המקצוע השונים אשר עושים שימוש במקדחת יהלום, בזכות יתרון זה הם חוסכים לעצמם זמן יקר שהיה מתבזבז על ניקיון של אתר העבודה בעת סיום פעולות הקידוח. כמו כן מקדח היהלום נחשב ידידותי לסביבה מאחר והוא מייצר כמויות קטנות מאוד של אבק.

טיפים לקידוח בטון באמצעות יהלום

 • תוכנית מסודרת וביצוע בדיקות – בראש ובראשונה אנו ממליצים לכם להכין תוכנית מסודרת של כל התהליך, באופן הזה אתם תדעו בדיוק מהן המגבלות שלכם ומהם הפרטים החשובים ביותר שיש להתייחס אליהם. עבודות קידוח חייבות להיות מקצועיות ביותר ומדויקות ביותר, במידה ועבודות הקידוח יהיו לא מדויקות ולא מקצועיות הדבר עלול להוביל לפגיעה בחוזקו של המבנה ולפגיעה בתשתיות בעלות חשיבות כמו למשל: תשתיות מים, תשתיות חשמל ותשתיות גז. אנו ממליצים לכם לקיים פגישת ייעוץ עם בעל מקצוע לפני שאתם מתחילים בעבודות קידוח, אם יש בידכם את תוכניות הבנייה של הבניין, היעזרו בהן על מנת לתכנן בצורה נכונה את הקידוח כך שלא יפגע בתשתיות חשובות.
 • עבודה בטוחה ונקייה – עבודות קידוח מכל סוג מחייבות שמירה מלאה על כל הכללים הבטיחותיים, בלי לגרום סכנה לעוברי האורח מסביב, חשוב מאוד להשתמש בכל ציוד ההגנה הנדרש, כמו כן מומלץ לבטח את כל העובדים בביטוח צד ג' כדי שיהיו מבוטחים במקרה של בעיה שצצה לפתע. חשוב מאוד לבדוק כי הקבלן אשר אחראי על עבודות הביטוח פועל לפי כל הכללים הבטיחותיים ומחזיק בכל הביטוחים בהם יש צורך. כמו כן, יש לדאוג לכך שכל תהליך הקידוח יעשה תוך כדי שמירה על סביבת עבודה נקייה.
 • עבודה מדויקת ואיכותית – אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבצע טרם תחילת עבודות הקידוח הוא מדידה וסימון מדויק של האזור בו עתיד להתבצע הקידוח, כמו כן חשוב לבדוק מהו סוג הבטון בו עתיד להתבצע הקידוח. האם הבטון הוא בטון מחוזק או שמא מדובר בבטון רגיל וכן הלאה. חשוב לוודא מהו סוג הבטון כדי לבחור את דרך העבודה המתאימה ביותר והיעילה ביותר. הקפדה על כל הנקודות שצוינו כאן תוביל לעבודה איכותית, מקצועית ברמת דיוק גבוהה.

כיצד נבחר חברה איכותית ומקצועית לקידוח בטון?

אין ספק כי בחירת החברה אשר תבצע עבורכם את עבודות קידוח הבטון תשפיע באופן ישיר על איכות העבודה ועל שביעות הרצון שלכם בסיום העבודה. ריכזנו עבורכם את הנקודות החשובות ביותר אליהן יש להתייחס בעת בחירת חברה המבצעת עבודות קידוח בטון.

 • ניסיון – אל תתביישו לשאול את חברת הקידוח בה אתם מעוניינים מהי רמת הניסיון שלה. ותק רב יותר לא אומר בוודאות כי אכן מדובר בחברה טובה יותר, אך רמת הניסיון של חברת הקידוח בה תבחרו היא ללא ספק חשובה מאוד. אנו ממליצים לכם לבחור בחברת קידוח בעלת ניסיון של מספר שנים לפחות ולא בחבר קידוח אשר נמצאת בראשית דרכה. במקרים רבים ניסיון רב של חברת קידוח יעיד כי מדובר בחברה בעלת יכולות מקצועיות גבוהות מאוד. בנוסף על כך, חברה בעלת ניסיון בקידוח בטון תדע כיצד להתמודד עם בעיות וקשיים שונים במהלך ביצוע העבודה.
 • המלצות קודמות – המלצות קודמות משמשות אותנו כמעט בכל בחירה שאנו מבצעים במהלך החיים שלנו, הדבר נכון גם לגבי בחירה של חברת קידוח אשר תבצע עבורנו את עבודות הקידוח. ההמלצה שלנו אליכם בנקודה זו היא לחפש המלצות קודמות על חברת הקידוח בה אתם מעוניינים לפני שאתם מחליטים לבחור בה. אתם יכולים לפנות אל הלקוחות הקודמים של אותה חברת קידוח ולשאול אותם האם הם ממליצים על אותה חברת קידוח והאם הם היו מרוצים מהתוצאות שלה בסיום העבודה.
 • מוניטין חיובי – מומלץ מאוד לבחור בחברת קידוח בעלת מוניטין חיובי, ככל שחברת הקידוח ביצעה כמה שיותר פרויקטים מוצלחים, כך הבחירה שלכם תהיה מושכלת יותר וטובה יותר.

שאלות נפוצות על קידוח בטון

צירפנו במיוחד עבורכם את מחיר קידוח בטון לפי מטר לכל עובי בטון או קוטר קידוח שתרצו. יש לגלול לתחילת העמוד בכדי לראות את המחירים המופיעים.

כמובן שכן. מחירי קידוח הבטון שאנו מעניקים ללקוחותינו חוסכים עבורכם את הפער של התיווך מכיוון שאנו מתעסקים אך ורק בעבודות בטון ובין היתר בקידוח בטון ולכן אצלנו תוכלו למצוא את המחירים הנמוכים ביותר בישראל לקידוח בטון ביהלום.

זה כמובן תלוי בסוג וגודל העבודה. כשאתם פונים אלינו לקבלת הצעת מחיר לקידוח בבטון חשוב שתשאלו אותנו גם את הנושא הזה כדי שנוכל להיערך בהתאם במידה וצריך להביא כלים / מכשירים נוספים לפינוי הפסולת לאחר עבודת הקידוח.

מה היה לנו עד עכשיו?

Scroll to Top