ניסור בטון » מאמרים » ניסור יהלום

ניסור יהלום

טבלת מחירים של ניסור יהלום

עובי ניסור יהלום
מחיר ניסור יהלום
*המחירים אינם כוללים מע"מ
עובי 20 ס"מ
החל מ-130 ש"ח למטר
עובי 30 ס"מ
החל מ-160 ש"ח למטר
עובי 40 ס"מ
החל מ-230 ש"ח למטר
עובי 50 ס"מ
החל מ-320 ש"ח למטר

ידוע שתכנון והקמה של מבנה דורשים ראייה עיצובית, כישרון ואסטרטגיה. השינויים שתחילו על פרויקט הם עניין רגיש, שחייב להתבצע בידיים מקצועיות (למשל: חיתוך או הריסה של קיר, פתיחת חלונות, הזזת המבנה ועוד). עליכם לוודא שדבר לא יפגע באיכות המבנה ובסביבתו. ניסור יהלום הוכחה כשיטה הנקייה ביותר לחיתוכי בטון, ורק חברה מיומנת המתמחה בשירות ניסור בטון בדגש בשיטת חיתוך יהלום תבטיח ביצוע עדין ומדויק בבנייה ובשיפוצים.

מהי שיטת ניסור יהלום?

למעשה מדובר בשיטת חיתוך של גושי אבן קשים ובטון, על ידי להב או כבל שמצופה ביהלומים סינטטיים. היהלום נחשב לחומר חזק עד כדי כך שניתן לחתוך באמצעותו כל חומר אחר. להב היהלום יכול לחתוך גם משטחי בטון עבים מאוד, בלי לייצר לכלוך ורעש. כיום, יצרני הלהבים ממשיכים לעדכן ולשפר את מוצריהם על מנת להבטיח אפילו יותר דיוק ואסתטיקה בשעת העבודה, ועל כן שיטות הפירוק והחיתוך של פעם נשארו מאחור.

ניסור יהלום

פתרון החיתוך המוביל בשוק

שימוש בקונגו או בכדור הרס במטרה לשבור קיר, מסכנים את שלמות המבנה. שיטות אלו ודומיהן נחשבות אגרסיביות, ועלולות לזעזע מבנה עד ליסודות וכן מבנים סמוכים לו. הרעש, חוסר בטיחות והפסולת שנגרמים מכך כמעט ולא שווים את הטרחה. לא אחת פגעו בתשתיות אזוריות והביאו על המתכננים נזק. בכל הנוגע לשיטת ניסור יהלום, הציוד המכני הנדרש הינו העדכני ביותר בתחומו. בנוסף, די באדם אחד או שניים שרכשו מיומנות וכשרון דיוק, כדי לחתוך בטון בצורה מושלמת לפי מבוקשכם.

דיוק ושלמות בהליך הניסור

כל טעות בשיטת ניסור יהלום עלולה לגרום נזק. לפיכך, רק אנשי מקצוע בעלי ניסיון, בקיאות מוחלטת בנהלי הבטיחות ויכולת טבעית בתנועה, יכולים לבצע ניסור ביהלום על מיטב האפשרויות הטמונות בו:

  • הליך אחד פרטיקולרי – אין צורך לבקע חור ואז לתקן סביבו, כמו פעם.
  • שיוף וגימור – ניסור בטון מאפשר החלקה מושלמת על הקצוות.
  • כינון תשתיות פנימיות – למשל, הוספת צנרת ופתחים לצרכים אחרים.
  • ללא בלגאן עודף – סדקים, רעש, פסולת ואבק – כל אלו נחסכים מכם.

היות וניסור הבטון בשיטת ניסור יהלום זהו הליך חד-פעמי, יש לתכנן היטב כל צעד ושעל הרבה לפני הביצוע. רק כאשר רצונותיו של הלקוח או הקבלן ברורים עבור המנסר, יש לצאת לביצוע העבודה. דמיינו כמה נדרש מאדם שיש לו הזדמנות אחת לחתוך בחומר קשה ובצורה מדויקת.

חברה מקצועית תספק תוצאה מושלמת

חברת א.א. המנסרים מצטיינת בניסור וקידוח של כל בטון ובכל עובי. החברה השיגה עבודות מושלמות של גימור, ניתוק והצמדת מבנים, העברה, ניסור, הריסה ועוד, כל זאת בשימוש במכונות העוצמתיות והמתקדמות ביותר בשוק, שנלמדו היטב. עובדי החברה מונחים לא להשאיר מקום עבודה במצב פחות ממצוחצח; עובדים בנוח עם קבלנים, מהנדסים, אדריכלים ומעצבי פנים; ומתכננים מראש, ולעומק, את אופי העבודה.

א.א. המנסרים בע”מ – החברה המובילה בארץ בתחום ניסור בטון וקידוח

ראו גם: ניסור בטון יהלום

ניסור יהלום

שאלות נפוצות על ניסור יהלום

הכנו עבורכם מאמר מפורט שבו תוכלו להבין מה פירוש המושג ניסור יהלום, כל שתצטרכו לעשות הוא לעלות לתחילת המאמר ולקרוא בהרחבה על הנושא.
המחירים המשוערים של ניסור יהלום הם דינמיים ומשתנים מאוד לפי פרמטרים מסויימים, לרוב השירותים שלנו אנחנו מצרפים מחירים משוערים אך יש ליצור איתנו קשר ישיר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת.
בטח שכן! אנו נשמע לעמוד לשירותכם ולתת מענה לכל שירות ניסור בטון שתצטרכו, ובמיוחד ניסור יהלום. צרו איתנו קשר כדי שנוכל לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ושירות מקצועי, ניפגש בקרוב!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על ניסור יהלום שלח טופס או התקשר
050-2787585

מאמרים נוספים על ניסור בטון

Scroll to Top