ניסור בטון » ניסור בטון בישראל » ניסור בטון בשרון

ניסור בטון בשרון

טבלת מחירים של ניסור בטון בשרון

עובי ניסור בטון בשרון
מחיר ניסור בטון בשרון
*המחירים אינם כוללים מע"מ
עובי 20 ס"מ
החל מ-130 ש"ח למטר
עובי 30 ס"מ
החל מ-160 ש"ח למטר
עובי 40 ס"מ
החל מ-230 ש"ח למטר
עובי 50 ס"מ
החל מ-320 ש"ח למטר

מה ערכו של ניסור בטון בשרון? מה הם השלבים השונים שיכולים להיכלל במסגרת פרויקט שכזה? כל זאת ועוד, בכתבה הקרובה.

מה ניסור בטון בשרון יכול לאפשר?

מה ניתן להגשים על ידי ביצוע מלאכת ניסור בטון בשרון? לא מעט דברים, לרבות:

 1. ניסור קירות בטון, לרבות פתיחת מפתחי דלת, חלון (והרחבתם) וכו'.
 2. ניסור גג בטון, ואף פינוי גגות שלמים.
 3. ניסור מדרגות בטון. כמו גם, הסרת מדרגות בטון בלי חריגות בצדדים.
 4. ניסור רצפת בטון, בין אם היא מבטון ובין אם היא מאספלט.
 5. ניסור מסתור כביסה, הורדתו ובאופן שלא משאיר חריגות.
 6. ניסור תקרת בטון, על מנת להגדיל את גובה החלל.
 7. ניסור דלת בטון, על מנת להרחיב או לפתוח מפתחי דלת חדשים.

מה נכנס (או יכול להיכלל במסגרת) למלאכת ניסור בטון בשרון ידני?

יש לא מעט דרכים לחתוך בטון. יש אפשרות לבצע ניסור בטון באופן אוטומטי, כדרך מכשיר אוטומטי המפעילים מרחוק, ויש אפשרות לעשות את זה כדרך שימוש בציוד ניסור ידני. באם אנחנו מדברים על שימוש בציוד ידני, השלבים הם כדלקמן:

 1. ראשית, מגיעים לאתר החיתוך.
 2. שנית, מגיעים עם אנשים שיודעים להפעיל ציוד מתקדם ומשוכלל דיו למשימה.
 3. שומרים ומשגיחים על נהלי הבטיחות.
 4. מפרקים את מה שהגיע במשאיות או ברכבים, לרבות ציוד מקצועי, מכולות אשפה, אביזרי סימון ופשוט מתכוננים ונערכים לביצוע העבודה.
 5. מתייעצים במפרט הטכני אשר סופק מלכתחילה.
 6. הליך התמקמות, ואז התחלת העבודה בהתאמה ללוח הזמנים, וכמובן – פריסה יסודית של כל מה שהובא לטובת השלמת המשימה.
 7. סימון מוקפד של אזור הניסור, תוך הקפדה על יצירת סביבת עבודה סטרילית ומרחב בטוח לטובת עבודה יעילה, נקייה ובטוחה.
 8. כל זה, בהתאם לבנייתה של אסטרטגיית ניסור בטון בהתאם לצרכי הלקוח.

מה ערכה של אסטרטגיית ניסור בטון בשרון?

מהי אותה אסטרטגיית ניסור בטון בשרון? ובכן, אנחנו חושבים שלכל פרויקט יש את הצרכים והדרישות שלו, על כן אנחנו מציינים את עניין האסטרטגיה. באופן עקרוני, אלו הן הנקודות החשובות בנושא:

 • צרכי הלקוח מכתיבים את אסטרטגיית הניסור, עבורם חברת הניסור מעניקה מענה כדרך אופציות שונות ברמת הכלים, השירותים, המלאכות, העובדים המצטרפים (בהתאם למי יכול לתרום מה, מבחינה מקצועית) לפרויקט וכן הלאה.
 • ברמת האסטרטגיה, ישנה התחשבות בסוג הניסור המתבקש, כמו גם בצמצום מידת הרעש ופגיעה סביבתית באם מדובר בישובים מאוכלסים וכו'. מה גם, ששעות הניסור יותאמו לשעות וימים נוחים ללקוח, לתשתית קיימת ולגובה הניסור המתבקש.

מה לגבי התאמות שונות?

מעבר לאסטרטגיה ולתכנונים המתבקשים והקיימים, ישנם גם דברים שניתן לעשות בתאכלס. לדוגמה, להתאים את הכלים המקצועיים לסוג ניסור הבטון בשרון שחושבים לעשות. שכן, התאמת מסור היהלום והכלים הנכונים יכולים לסייע רבות להשלמה יעילה של פרויקט הניסור, מתן מענה על צרכי הלקוח והגשמת תוצאות רצויות ומספקות בסטנדרטים הולמים. חברת ניסור בטון מקצועית תדע לבחור את המסורים והמקדחות המתאימים לאופי העבודה, תוך הקפדה (אם יש צורך) על שימוש בטכנולוגיית אל רטט, למען שימור אלמנטים בטיחותיים מסוימים עבור המבנה.

מה לגבי הליך הניסור עצמו?

לאחר שדסקסנו בכל הפרטים התאורטיים הללו, ניתן להתייחס לעניין ניסור הבטון עצמו. ובכן, מדובר בחלק האחרון שמגיעים אליו, לאחר פריקת כל הציוד, הכנסת האסטרטגיה, ההתחשבות בכל השיקולים הבטיחותיים והמקצועיים וכמובן בחירת הציוד המתאים למשימה. כעת לאחר שהצוות המקצועי שנבחר ובחר להצטרף למשימה התמקם, וכל הדברים הרלוונטיים סומנו והודגשו כהכנה לאירוע הניסור, ניתן להתיישב (או להיעמד) ולהתחיל בתהליך הניסור, שיכול מאוד לשקף את האסטרטגיה הנבחרת לפרויקט. במסגרת הניסור עצמו, תהיינה השגחה על סביבת עבודה נקייה, תוך ביצוע חתכים נקיים, ואף תוך שילוב שיטת עבודה רטובה שמטרתה לצמצם ואף לנטרל פיזור אבק וגזים (וכו').

המטרה היא לבצע עבודה ברמה כירורגית, ביצוע חיתוכים שיכולים להגיע לרמה של כמעט ולא לייצר רסיסים ולכלוכך במהלך החיתוך, ואף לעתים להשתמש במנופים על מנת להסיר לוחות בטון אשר הופרדו בהליך הניסור כדי למנוע כל מפגע בטיחותי בסביבת העבודה. ואכן, עם השלמת העבודה, תהיינה נשיאה של האשפה על ידי מכליות אשפה ומשאיות (או כל ציוד רלוונטי אחר), המתאימות לנשיאת חלקי בטון באי אילו משקלים, לרבות אלו אשר פונו במסגרת הניסור על מנת להשאיר את האזור נקי. חברת ניסור בטון מקצועית תדע גם להציג אישורים המעידים על שיתוף פעולה עם גורמים מורשים, באם היא מתחייבת לפנות את האשפה רק לאתרים מורשים.

ניסור בטון ברמת השרון

שאלות נפוצות על ניסור בטון בשרון

הכנו עבורכם מאמר מפורט שבו תוכלו להבין מה פירוש המושג ניסור בטון בשרון, כל שתצטרכו לעשות הוא לעלות לתחילת המאמר ולקרוא בהרחבה על הנושא.
המחירים המשוערים של ניסור בטון בשרון הם דינמיים ומשתנים מאוד לפי פרמטרים מסויימים, לרוב השירותים שלנו אנחנו מצרפים מחירים משוערים אך יש ליצור איתנו קשר ישיר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת.
בטח שכן! אנו נשמע לעמוד לשירותכם ולתת מענה לכל שירות ניסור בטון שתצטרכו, ובמיוחד ניסור בטון בשרון. צרו איתנו קשר כדי שנוכל לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ושירות מקצועי, ניפגש בקרוב!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על ניסור בטון בשרון שלח טופס או התקשר
050-2787585

מאמרים נוספים על ניסור בטון

Scroll to Top