ניסור בטון » ניסור בטון בישראל » ניסור בטון בראשון לציון

ניסור בטון בראשון לציון

טבלת מחירים של ניסור בטון בראשון לציון

עובי ניסור בטון בראשון לציון
מחיר ניסור בטון בראשון לציון
*המחירים אינם כוללים מע"מ
עובי 20 ס"מ
החל מ-130 ש"ח למטר
עובי 30 ס"מ
החל מ-160 ש"ח למטר
עובי 40 ס"מ
החל מ-230 ש"ח למטר
עובי 50 ס"מ
החל מ-320 ש"ח למטר

מה ניתן לעשות עם עבודות בטון בראשון לציון, על מה חשוב להקפיד ואילו דגשים מעניינים ניתן להוסיף על הנושא – כל זה ועוד, בכתבה הקרובה.

אז מה ניתן לעשות עם ניסור בטון בראשון לציון?

יש לא מעט דברים שניתן לעשות עם ניסור בטון בראשון לציון

 1. יצירת פתחים במבנה. בין אם לטובת דלת או חלון. כמו גם, הרחבת פתחים, או מפתחים, קיימים. זאת כדי להגדיל את שטח החלון או הדלת שניתן להתקין על גבי המפתח.
 2. יצירת פתחים או מפתחים לטובת מהלכי מדרגות לאורך קומות במבנים קיימים. כן, גם כאשר מדובר על יצירת אותם מפתחים בבטון.
 3. הפרדה של מבנים, ממבנים קיימים אחרים, כדרך ניסור בטון וזאת כדי להרוס קטע מהמבנה, באופן מבוקר.
 4. יצירת מעקות בטון ו/או חומות בטון.
 5. לטובת עבודות הקשורות לגרמי ומהלכי מדרגות.
 6. על מנת ליצור ולעצב פתחי מיזוג באי אילו גדלים.
 7. על מנת ליצור או להרחיב חלונות בגגון בטון.
 8. על מנת לפרק מקלט ו/או ממ"ד.
 9. על מנת לפרק פרגולות מבטון, מרפסות ואפילו גשרים.
 10. על מנת לנסר משטחי רצפה מבטון, ו/או אספלט.
 11. על מנת לפרק יסודות מבטון, דיפון ו/או כלונסאות בטון.
 12. על מנת לעבוד עם עמודי בטון, ו/או קורות.
 13. על מנת לפרק תקרות פלקל.

אכן, יש לא מעט יתרונות, או ייעודים, לעבודות ניסור בטון בראשון לציון. כפי שניתן לראות, ניתן להספיק ולעשות לא מעט, בכל מיני הקשרים. וכעת, הבה נדסקס קמעא, מה כל כך נחמד או מעניין בניסור בטון מלכתחילה? ובכן, להלן היתרונות.

מה לגבי חיסכון בזמן?

ראשית כל, נוכל לציין, ששיטת ניסור בטון, כשעושים אותה כמו שצריך ובאופן בטיחותי, יכולה לחסוך זמן ביצוע רב. כמקרה לדוגמה, נוכל להגיד שהזמן שיכול לקחת לנסר פתח בגודל  דלת סטנדרטית, הוא כשעתיים. שזה די מטורף. בעיקר אם חושבים על זה שמדובר בניסור בטון. כך שבמקום להביא איזה כדור הרס, על מנת להרוס איזה מקטע (ויחד איתו אולי לייצר זעזועים לשאר המבנה, בייחוד אם משתמשים בשיטת אל רתת המונעת התפשטות סדקים בהקשר לעבודה בחציבה), ניתן לעבוד באופן מקומי, באופן די יעיל ואף מהיר. מה גם, שהניסור עצמו יכול להיות הרבה יותר שקט מאשר קונגו או כדור הרס. ופתח הבטון שהתקבל לא מצריך תיקונים סביבו המסתייעים בטייח או חיפוי, או כך אומרים בעלי מקצוע מסוימים בתחום.

מה לגבי צמצום באבק?

שמענו כי ישנם מהנדסי בניין הממליצים על ניסור בטון כעל השיטה היחידה מבחינתם לביצוע שינויים בקירות בניין. האם זו האמת? אנחנו לא יודעים. ועם זאת, ניתן פשוט לשאול, ו/או לאמוד באופן אובייקטיבי את היתרונות של ניסור בטון באופן כללי. בייחוד אם לוקחים בחשבון שניתן להוסיף מים לעבודת הניסור, על מנת למזער את פיזור האבק בחלל המבנה.

 מה לגבי ניסור בבתים מאוכלסים?

ישנם בעלי מקצוע שיכולים לנסר קירות ו/או רצפות בטון בעובי שמגיע גם ל-100 ס"מ, כדרך שימוש במכונות שניתן לשנע לאזורים רבות, ואף לבתים מאוכלסים. זה כשלעצמו יכול להוות יתרון מהותי. שכן, אנחנו כנראה לא רוצים להטיח כדורי הרס על בתים מאוכלסים, ואילו עבודה של שעתיים על מנת ליצור מפתח קטן יחסית באופן מקומי יכולה להסתייע רבות על ידי מלאכת ניסור בטון ייעודית ומופתית. מדובר במלאכה שיכולה גם לחסוך זמן, גם לתת מענה לעבודות פירוק, עבודות הריסה ועבודות חציבה הן בבתים מאוכלסים והן בבניינים שעדיין נמצאיים בהליך בנייה.

באיזו חברת ניסור בטון בראשון לציון ניתן לבחור?

באופן כללי, נמליץ לבחור בחברת ניסור בטון אשר רוכשת את מיטב הציוד ומחזיקה לזכותה מגוון נרחב של מכונות רלוונטיות, איכותיות, בתקן המתאים ביותר, כך שניתן לעשות בהן שימוש באופן המדויק והיעיל ביותר לכל משימה. לדוגמה, באם מדובר בעבודת ניסור בטון בראשון לציון במקומות פרטיים ו/או רגישים, אזי שהציוד יאפשר עבודה ומלאכה מעולה ומדויקת, כמו גם שהצוות יידע כיצד לתפעל אותו. הן ברמת המיומנות המקצועית והן ברמת מידת הבטיחות וההשגחה. כך שרף הבטיחות הגבוה נשמר, לרבות עבור הרכוש המעורב.

מה לגבי עבודה עם אינסטלציה?

יש לציין שבהחלט ניתן לעשות שימוש בעבודות ניסור בטון גם לטובת הקמת תשתיות, לרבות אלו המערבות אינסטלציה. למעשה, ישנן עבודות אינסטלציה אשר יכולות להצריך פעולות בתחום ניסור וחיתוך הבטון. כך שאם יש טעם בשיפוץ, התקנה או תיקון של מערכת אינסטלציה,  לרבות ביוב, התקנת כלים סניטריים וכו', ייתכן מאוד שמלאכת ניסור בטון בראשון לציון יכולה להתאים. ניתן ליצור עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים בנושא זה, ואחרים שננגעו במהלך הכתבה.

ניסור בטון בראשון לציון

שאלות נפוצות על ניסור בטון בראשון לציון

הכנו עבורכם מאמר מפורט שבו תוכלו להבין מה פירוש המושג ניסור בטון בראשון לציון, כל שתצטרכו לעשות הוא לעלות לתחילת המאמר ולקרוא בהרחבה על הנושא.
המחירים המשוערים של ניסור בטון בראשון לציון הם דינמיים ומשתנים מאוד לפי פרמטרים מסויימים, לרוב השירותים שלנו אנחנו מצרפים מחירים משוערים אך יש ליצור איתנו קשר ישיר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת.
בטח שכן! אנו נשמע לעמוד לשירותכם ולתת מענה לכל שירות ניסור בטון שתצטרכו, ובמיוחד ניסור בטון בראשון לציון. צרו איתנו קשר כדי שנוכל לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ושירות מקצועי, ניפגש בקרוב!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על ניסור בטון בראשון לציון שלח טופס או התקשר
050-2787585

מאמרים נוספים על ניסור בטון

Scroll to Top