א.א המנסרים | ניסור בטון

אודות א.א המנסרים

החברה המובילה בארץ בתחום ניסור בטון וקידוח

חברת א.א. המנסרים מתמחה בביצוע עבודות בטון הכוללות ניסור בטון וקידוח. א.א המנסרים מספקים שירות לקבלנים, יזמים ופרטיים בכל רחבי הארץ. אנו מתמקדים במגוון שירותי עבודות הבטון, כך שכל הפעילות הדרושה במבנה מתרכזת אצל גורם מקצועי אחד. ע”י כך אנו מביאים לחיסכון רב בגורמי זמן ועלויות ללקוחות בכל סדרי הגודל ומונעים התרוצצות מיותרת בין ספקים בתחום.

השירותים שלנו:  

  • קידוחי בטון אופקיים ואנכיים בבטון מזוין עד קוטר 150 ס”מ
  • עבודות בטון ברמת גימור גבוהה במיוחד
  • ניתוק והפרדת מבנים מבטון
  • ניסור בבטון לכל סוגי הבטון, ללא הגבלת עובי
  • עבודות הריסה וחציבה בבטון
  • עבודות יציקת בטון לתעשייה ולמגוון סוגי מבנים
  • ציוד קידוחי בטון מהמתקדמים ביותר וצוות עובדים מקצועי

א.א המנסרים – מדוע לבחור בנו? 

ניסור בטון מחייב שימוש באמצעים כבדים ביותר ומכונות מתקדמות ומלאות עצמה. אולם, האמצעים המתאימים אינם מספיקים לבדם. חשוב מאוד לעבוד עם צוות מקצועי שיודע כיצד לתפעל את המכונות. מדובר בתחום עדין מאד ובכדי לשמור על המבנה ולנסר בדרך הנכונה והיעילה ביותר, נדרש צירוף של אמצעים וצוות אנושי מקצועי. המילה “ניסור” איננה מקרית, לצורך שינוי מבני בטון הפעולה שנעשית נראית כמו ניסור של ממש. כשמדברים על ניסור בטון אין כוונה לשבירת קירות חסרת ביקורת ודיוק, לא מדובר בשימוש באמצעים שאינם מדויקים- ניסור מקצועי מאפשר לנסר את הבטון בהתאם לצרכים שלנו בלבד.

בשל הרגישות הרבה בתחום ניסור בטון, בשום אופן אין ללכת לחובבנים בתחום זה. יש הכרח אמיתי לפנות למומחים שיודעים כיצד לבצע עבודות בטון וכיצד לבצע זאת בזהירות יתרה. מלבד המקצועיות הרבה הנדרשת על מנת לבצע ניסור בטון איכותי, כדאי לדעת על ההשלכות של פעולת הניסור, השלכות שכוללות לכלוך רב שקשה מאד לנקות. בדיוק לשם כך, כדאי לעשות שימוש בשירותים של חברת א.א. המנסרים. תוכלו ליהנות מפעולת ניסור מקצועית, עבודה מדויקת ביותר שנעשית באופן נקי. כמו כן, חברת א.א המנסרים לא משאירה לכם שאריות! החברה לוקחת על עצמה את האחריות להשאיר את המקום נקי לחלוטין ללא זכר לפעולות ניסור הבטון שנעשו.

אנו רוצים שתדע, כי אנו בא.א. המנסרים מחויבים לשירות וליווי אישי עוד מתחילת התהליך בו אתה יוצר איתנו קשר ומעלה בפנינו את הצרכים שלך, בין אם מדובר בניסור בטון או קידוחו. בהתאם לצרכים שלך ולדרישות המקצועיות, הצוות המנוסה שלנו עורך את התהליך ומבצע את ההתאמות הנדרשות לביצוע המתבקש. אנו נלווה אותך בשלב תחילת העבודה החל משלבי ההצעה וההכנה למשימה, ועד סיום ניסור הבטון או הקידוח במלואו. גם לאחר סיום העבודה נעמוד לרשותך וניתן לך מענה מקצועי ושוטף לכל שאלה קיימת. חשוב כי תדע כי אנו מתחייבים לעמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום קידוח הבטון וניסורו, זאת בצורה האיכותית והממוקדת ביותר, תוך כדי התחשבות, וגילוי רגישות וגמישות ללוחות הזמנים שלך. מטרתנו לאפשר לך לצאת בסיום העבודה שבע רצון, ולאפשר לך שקט ונחת בכל הקשור לעבודות אלו.

ניסור בטון – מה זה אומר?

בטון הוא חומר חזק ביותר ולכן הוא הכרחי לבניית מבנים. בארץ מקובל מאד לעשות שימוש בחומר זה על יתרונותיו הרבים: הבטון משמש הן עבור בניית הקירות, עמודי התמך, תקרה וכן כשכבת הכנה לגינות. כאשר יוצרים מבנה, יש לקחת בחשבון שייתכן כי ביום מן הימים נרצה לשנות אותו. כאשר רוצים לשנות מבנה עשוי בטון, למשל: תוספות חדרים, שינוי הגדרות חלל ועוד, יש צורך לעשות שינויים בבטון עצמו. אולם, לא ניתן להתייחס לבטון בקלות ראש. יש לעשות שימוש בכלים מאסיביים מאד בכדי
לשנות מבנה בטון. לשם כך, הפעולה הנדרשת בדרך כלל הנה ניסור בטון שבאמצעותה ניתן להסיר קירות בטון, לפתוח בהם חללים בהתאם לצורך וכדומה.

על מנת לבצע את עבודת ניסור הבטון על הצד הטוב ביותר, יש צורך מהותי לבצע תכנון מקיף ומקצועי לפני התחלת העבודה. תכנון זה ימנע בעיות הנדסיות העלולות לפגוע ביציבות המבנה. כמו כן, תכנון ראוי יאפשר לדעת עם אלו כלים יש לבצע את עבודת הניסור או הקידוח בצורה הטובה ביותר. ניסור בטון איכותי ומוצלח מושפע ממספר גורמים שהמרכזי בניהם הנו הדיוק. על מנת להגיע לעבודת בטון איכותית יש לחשב באופן אולטימטיבי את זווית ניסור הבטון או קידוחו וכי תנודה קלה בזווית הניסור עלולה לגרום לתוצאות כושלות.

אנו בא.א המנסרים מייחסים חשיבות רבה ביותר לתכנון מקדים ומקיף של עבודת הניסור ומאמנים כי תכנון מקדים יסודי ככל הניתן, יאפשר עבודת ניסור וקידוח בטון מוצלח. יתרה מכך, לאורך השנים צברה החברה ניסיון רב בכל הקשור לקידוח וניסור בטון ועל כך צברה מקצועיות ומוניטין רב בשוק זה. כאמור, הדיוק הנו גורם מרכזי לעבודת ניסור מוצלחת ועל כן בא.א. המנסרים מבצעים את העבודה עם הכלי הניסור המתקדמים ביותר בשוק ניסור הבטון והקידוח. יחד עם קידמה טכנולוגית אל מול הניסיון הרב והמקצועיות, אנו מבטיחים לכם את עבודת ניסור הבטון או קידוח הבטון בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לקראת שיפוצים בבית?

ישבתם עם אדריכל, חשבתם על השינויים הנדרשים ועל המבנה המחודש. ייתכן שאתם מעוניינים להוסיף שטח לבית וייתכן שאתם רוצים לשנות את פנים הבית בהתאם לתכנית החדשה. בכל אופן, אתם נדרשים כרגע להזמין שירותי ניסור וקידוח בבטון. בשלב זה, עליכם לדעת על הסיכונים הקיימים בניסור וקידוחים בבטון שכן החלקים החזקים ביותר אשר נותנים למבנה את התמיכה שלו הנם חלקי בטון. הרבה פעמים, ישנם קירות בבית שתפקידם לתת תמיכה למבנה והם מונעים ממנו קריסה או נפילה. אותו הדבר לגבי עמודים ובפרט אם אתם גרים בבניין קומות המכיל עמודים שמוצבים לאורך כל הדירות ואינם נראים לעין בשל היותם חלק מקיר. אולם, עמודים אלו אינם ניתנים להסרה בשום פנים ואופן. כאשר רוצים לנסר בטון לפי הצרכים שלכם, חייבים להיות עם יד על הדופק לגבי כל אותם קירות תמיכה ועמודי תמיכה. מדובר במרכיבים שאסור בשום פנים ואופן לנסר אותם ואף לא לפגוע בהם בצורה כלשהי בעת ניסור בטון של חלקי קירות אחרים. יש לאתר את האזורים הרגישים הללו ולפעול בזהירות. בשל כך, מומלץ לפנות לגוף מקצועי ואמין שיבצע את העבודה הרגישה של ניסור הבטון וקידוחו הצורה האולטימטיבית. אנו מזמינים אתכם להתרשם מחברתנו ולקבל את כל המידע הדרוש לכם בתחום קידוח וניסור בטון. בנוסף, תוכלו תמיד ליצור קשר ולהתייעץ עם המומחים שלנו

צרו קשר:

צרו קשר: