לקידוח בטון מחיר משתנה – איך לבחור נכון

לא סתם בתים ומבנים בנויים מבטון: הבטון הוא חומר חזק במיוחד, המורכב מתערובת של צמנט, חול, חצץ ומים. ברגע ששופכים את התערובת, לוקח לה בין שעה לעשר שעות לאבד את התכונות הפלסטיות שלה, והיא מתקשה ומתחזקת. כשהבטון מתקשה כמעט ואין דרך חזרה – קשה מאוד לעשות בו שינויים, בין אם אתם מעוניינים לפתוח חדר נוסף בבית או להרוס את המבנה כולו. לעומת חומרי בניין אחרים, אותם ניתן לשבור בקלות יחסית, הבטון עומד איתן ורק שימוש באמצעים מיוחדים יאפשרו חדירה אליו. בדיוק בשביל זה משתמשים בעבודות בטון, ביניהן קידוח בבטון.

עבודות בטון משמשות להפרדת מבנים, חציבה בבטון, הריסת קירות בטון וקידוחים בבטון בכל עובי. ניתן לבצע קידוח בטון בצורה אנכית או אופקית. לרוב, קידוח בבטון נעשה באמצעות דיסק יהלום –  יהלום מצליח לחדור אל הבטון ולהרוס אותו, ומאפשר חיתוך מדויק במקום הרצוי ובזווית הרצויה. קידוח בבטון היא הדרך החכמה לגרום לשינוי פנים הבית, באופן מקצועי ובטיחותי.

קידוח בטון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קידוח בטון מחיר

מחיר של קידוח בטון תלוי בכמה מרכיבים, ביניהם כמות הקידוחים הרצויה, עובי הבטון, קוטר המקדח בו עושים שימוש, גובה וזווית העבודה, וכן סילוק ופינוי של גושי בטון. העבודה הזו לא זולה, בעיקר בגלל חומרי העבודה היקרים והבטיחות הנדרשת – כדי לבצע קידוח בטון יש לקבל אישור ממהנדס. לא.א המנסרים ניסיון רב שנים ומיומנות גבוהה בכל הקשור לקידוח בטון, וכן קהל לקוחות המורכב מחברות בניין, הייטק ולקוחות פרטיים. הציוד המתקדם והניסיון המקצועי יבטיחו עבודה איכותית, בטיחותית ואמינה. לקידוח בטון מחיר משתנה – תוכלו ליצור קשר עם החברה ולקבל הצעת מחיר משתלמת וייעוץ מקצועי. אז למה אתם מחכים?

מאמרים נוספים


עבודות בטון

את הבית הבא שלכם תבנו בהדפסת תלת מימד

האם הנשק החדש של צה”ל יכול לחדור בטון

טכניקות שונות בניסור בטון ביהלום

האם בטון מזויין יכול לעצור טיל?