קידוחים אופקיים

קידוחים אופקיים מתקיימים במקומות אשר יש להניח בהם תשתיות של קווי מים, גז, צנרת תעשייתית, צינורות נפט, קווי ביוב, תקשורת וכדומה. קידוחים אלו נחשבים לשיטה יעילה וחסכונית ביותר לצרכים אלו.

קידוחים בשיטה זו נחשבים לשיטה יעילה בגלל סיבות רבות ומגוונות. ראשית, עלותם נמוכה. בנוסף לכך, ניתן לבצע את הפעולה באופן מהיר, עם מינימום הפרעה לתחבורה, כאשר מדובר בפעולה ידידותית לסביבה באופן יחסי. סיבות נוספות מתקשרות לאפשרות להתקין צנרת בעומק רב ולמרחק גדול.

קידוחים אופקיים

בעת שאנו מבצעים קידוחים בבטון, בשיטה של קידוחים אופקיים, אנו משתמשים במכונת קידוח עם נוזל מעורב של ביטומן ומים, ועם תוספות שונות המסייעות לשיפור הביצועים של המכונה. מכונת הקידוח מזרימה את הנוזל בלחץ גבוה החותך את הבטון על ידי גרגרים חדים שנמצאים בתוך נוזל הקידוח, כאשר אלה נשאבים החוצה יחד עם עפר הקידוח, או שהם מופרדים באופן מכני במערכת הניקוי של המכונה.

קידוחים אופקיים – רק בחברה מקצועית!

קידוחים בבטון ובמיוחד קידוחים אופקיים דורשים שימוש בציוד מתקדם ובמיומנויות חשובות על מנת להשיג את התוצאה האיכותית והטובה ביותר. כאשר יש צורך בקידוחים אלה להנחת צינורות וקווי תשתית מכל סוג שהוא, יש לוודא כי החברה המבצעת את הקידוחים היא חברה מקצועית בעלת ניסיון מצטבר וידע רב בתחום. קידוחים אופקיים אשר מתרחשים באדמה רכה מאפשרים לשנות את כיוון הקידוח לשינוי נתיב הצינור. כאשר מדובר באדמה קשה ולא יציבה, נבצע קידוחים אופקיים כאשר אנו משתמשים בצינור כפול שימנע את ההתמוטטות לתוך בור הקידוח.

מחפשים לבצע קידוחים אופקיים בבטון?

בחברת א.א המנסרים, החברה המובילה לניסור, קידוח וחיתוך של בטון, תוכלו למצוא את מגוון השירותים של עבודות בטון שונות ומגוונות. חברת א.א המנסרים מספקת את שירותיה למגוון לקוחות : קבלנים, יזמים ופרטיים ובכל רחבי הארץ. חברת א.א המנסרים, מחזיקה בצוות עובדים מקצועי אשר מתעדכן באופן תדיר אודות המכשור והטכנולוגיות המתקדמות החדשות בתחום. לחברה ניסיון רב ולקוחות רבים מרוצים.

לפרטים נוספים ולהצעת מחיר צרו קשר.

מאמרים נוספים


עבודות בטון

את הבית הבא שלכם תבנו בהדפסת תלת מימד

האם הנשק החדש של צה”ל יכול לחדור בטון

טכניקות שונות בניסור בטון ביהלום

האם בטון מזויין יכול לעצור טיל?