מעצבים? משפצים? ראו מה הבטון יכול להציע

בשעה טובה החלטתם לשדרג את מראה הדירה או בית העסק. מדובר בהשקעה כספית, ולכן אתם מחפשים את החומר הכי איכותי, עמיד וכל זה בעלות המתאימה. אז אם אתם מחפשים שילוב של חדשנות, איכות ומחיר, הבשורה הגיעה לענף הבנייה, והיא הבטון המוחלק.

בטון מוחלק – עיצובים מרהיבים לצד חוזק ועמידות

חלקנו בוודאי מכירים את הבטון כחומר גלם בסיסי לבניית תשתיות. הדבר השתנה ועם השיטות השונות שמאפיינות את הבטון המוחלק ניתן לעשות בו שימוש בכל מקום שרוצים, זאת בתוספת עיצובים ואסתטיקה. בטון מוחלק הוא בעצם יציקה של בטון ברמת גימור גבוהה ביותר, זאת על גבי רצפת בטון מבנית. מדובר במשטח בטון שאליו יוצקים תבניות שעוצבו והוכנו מראש, ההתאמה של משטח הבטון עם התבנית, יוצר את הבטון המוחלק. התלכיד המוצלח צד את עינם של אדריכלים ומומחי בנייה אשר החלו לעשות בו שימוש אסתטי ושימוש נרחב בטכניקות המגוונות שמציע הבטון המוחלק.
מומחי הבנייה ראו כי הבטון המוחלק מאפשר טקסטורות וצבעים מיוחדים אשר מוטבעים על הבטון ונותנים מראה עיצוב חדשני וצבעוני. רבים שמו לב לטרנד אשר סוחף את ענף הבנייה,  והשימוש בבטון המוחלק התרחב לגני אירועים, אולמות, מבנים ציבוריים, בתים פרטיים ודירות סטנדרטיות, מפעלי תעשייה ועוד.
התחלנו לדון במגוון העיצובים והאפשרויות המרהיבות, ואכן כאן טמון יתרון גדול של הבטון המוחלק. הרצפה המוחלקת ניתנת לעיצוב במגוון רחב של צבעים וצורות, כשבאמצעות ניסור הבטון ניתן לבצע התאמה של החלל לעיצוב המבוקש. באמצעות יציקת החומרים וניסור הבטון ניתן להתאים את רצפת הבטון המוחלק לכל גודל ועיצוב מתבקש. מדובר במבחר כמעט בלתי נגמר של משחק עם עיצובים וחידושים.
בין אם אתם בעלי בניין משרדים ענק, עסק או דירה קטנה בבניין, מגוון האפשרויות והגדלים מתאימים לכל חלל ומבנה, זאת ללא צורך באריחים, מרצפות מיוחדות או חיפויים. הבטון המוחלק הוא לא רק טרנד עיצובי מושך, אלא מדובר בחומר חזק ועמיד. רצפות הבטון יכולות להחזיק שנים רבות והן עמידות בפני שחיקה הנוצרת כתוצאה מהחום בקיץ או הגשמים בחורף.
יתרון משמעותי נוסף הוא תחזוקת הריצוף. הרצפה עמידה בפני רוב החומרים, ניתן לטאטא, לשאוב ולשטוף גם עם חומרי הניקוי הכי חזקים, ללא הגבלה וסכנה למראה המעוצב.

רצפת הבטון-חיסכון גדול בעלויות

התקנה של רצפת בטון היא התקנה פשוטה שאיננה יקרה. ההתקנה חוסכת לנו עלויות ניכרות, כיוון שהיא מאפשרת לנו לוותר על התקנה של מרצפות וחיפויים אחרים, אשר מצריכים תחזוקה ותיקונים בשל סדקים. בזכות עמידות הבטון, החומרים המתקשים של רצפת הבטון ימנעו מעבר של נוזלים, לחות וחומרים אחרים אשר עלולים להזיק לבטון. החסינות מפני תקלות מאפשרת תחזוקה פשוטה שאינה מצריכה עלויות רבות, האחזקה של הרצפה פשוטה ביותר, היא איננה מצריכה פעולות מיוחדות, ובשל כך נחשבת זולה ביחס לחומרים אחרים.
לסיכום, אם אנו מעוניינים בעיצוב ושיפוץ חדשני ללא פשרות בכל הקשור לאיכות, עמידות ומחיר, הבטון הוא הפתרון המתאים והנכון עבורכם. הטכניקות השונות של הבטון הכוללות ניסור בטון, מאפשרות התאמה של כל צורה, גודל וגוון מתבקש. כל עיצוב, צורה, גודל וטקסטורה ניתנים לביצוע עם הבטון.
בקרב רבים מבתי עסק, האדריכלים ואנשי המקצוע בתחום הבנייה, תגלו כי הבטון הוא כוכב לוהט אשר עמידותו מוכחת, הוא חסכוני בעלויות, ותחזוקתו נוחה, נגישה ולא יקרה. המענה הרחב והשימושים הרבים שמספק הבטון, מבהירים לנו כי מדובר בפתרון האידיאלי לכל בית, בית עסק או מבני ענק.

מאמרים נוספים


עבודות בטון

את הבית הבא שלכם תבנו בהדפסת תלת מימד

האם הנשק החדש של צה”ל יכול לחדור בטון

טכניקות שונות בניסור בטון ביהלום

האם בטון מזויין יכול לעצור טיל?