עבודות בטון

עבודות בטון גבוה זה רק א.א. המנסרים

המומחים של א.א. המנסרים מבצעים עבודות בטון מכל הסוגים. אנו מבצעים ניסור בטון וקידוחי בטון ללא הגבלת עובי, ומשתמשים בציוד המתקדם ביותר בתחום. המומחים שלנו מחויבים לצרכים שלכם, וכל עבודה מבוצעת עם ביטוח מלא. אנו מגיעים אליכם עם הציוד הדרוש, בהתאם לסוג העבודה, דואגים לשמירה על הניקיון ובסוף מותירים אתכם שבעי רצון.

עבודות הבטון האיכותיות שלנו מתבצעות בפיקוח מהנדסים, כל עבודה מתבצעת בהתאם לתוכניות עבודה מסודרות, ובהתאם לדרישות הלקוח. על מנת להגיע לרמת דיוק גבוהה ולאיכות מעולה בכל עבודה, אנו מעמידים לרשותכם אנשי מקצוע מומחים בתחום. אצלנו לכולם יש את הידע ואת הניסיון הדרושים, על מנת לבצע עבודות בטון על הצד הטוב ביותר – ללא פשרות.

שירותי עבודות בטון שאנו מבצעים

קידוח – בשיטה זו משתמשים על מנת לבצע מספר עבודות: חציבה בבטון, חלוקת חללים, הריסת מבנים וקירות בטון ועוד. ניתן לבצע קידוחי בטון בצורה אנכית או אופקית, ובכל עובי.

ניסור – עבודה המיועדת ליצירת חלקי בטון לשימושים שונים: פתיחת חלונות ודלתות בקירות בטון קיימים, ניתוק מבנים לשם חלוקת חדרים או העברת המבנה למיקום חדש ועוד. עבודות הניסור מתבצעות באמצעות מקדחי יהלום ייחודיים, שאינם מצריכים חציבה בקיר ואינם מותירים אחריהם אבק.

יציקה – יציקה של בטון מיועדת בדרך כלל ליצירת שטח אחיד וחלק למראה. היישומים של עבודות בטון מסוג זה הינם רבים – מיציקת רצפות פשוטות במבנים ובחניונים ועד יציקה של רצפות תעשייתיות, רצפות דקורטיביות ועוד.

בנייה – זוהי עבודת הבטון הנפוצה ביותר, אם לא אף מעבר לכך. מאז ימי המצאת הבטון, בעיקר ברומא העתיקה, שיטת בנייה זו הפכה למספר אחת בעולם כולו. השיפורים שחלו בהכנת תערובות הבטון, כולל בטון מזוין ושאר אפשרויות, הפכו את הבטון לחומר הבנייה מספר שתיים בימינו אנו אחרי הפלדה.

 

עבודות בטון זה עניין למומחים

עבודה עם בטון דורשת ידע מקצועי, ניסיון בשטח והתנהלות אחראית. המומחים של א.א. המנסרים מציעים לכם את כל עבודות הבטון ויתרונותם במקום אחד. איתנו לא תצטרכו להתרוצץ הלוך וחזור בין מהנדסים, קבלנים ואנשי מקצוע נוספים. אנו מבצעים עבודות בטון איכותיות, והכול בהתאם לדרישות שלכם ולצורכי המבנה.

למידע נוסף אודות סוגי עבודות בטון ולקבלת הצעת מחיר אנא השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם א.א. המנסרים בבטון, יחזור אליכם עם פרטים מדוייקים לגבי עבודות הבטון השונות.

בנוסף, ניתן לצור קשר בטלפון- 050-2787583

נשמח לעמוד לרשותכם ולספק עבורכם עבודה ברמה הגבוהה ביותר.

 

 

מאמרים נוספים


האם בטון מזויין יכול לעצור טיל?

עבודות בטון

את הבית הבא שלכם תבנו בהדפסת תלת מימד

האם הנשק החדש של צה”ל יכול לחדור בטון

טכניקות שונות בניסור בטון ביהלום