ניסור בטון – דוגמאות מחיי היום יום

ניסור בטון יכול להיראות דבר פשוט ולא מסובך. לוקחים מסור יהלום, מצמידים ופשוט- מפעילים. אבל האמת, שאין הדבר כך. ניסור וקידוח בטון הן לא פעולות פשוטות בכלל. מדובר בפעולות מורכבות שדורשות ידע, מקצועיות, שימוש במכשור מתקדם והתחשבות במאפיינים השונים של המבנה, או של המקום בו מעוניינים לבצע את העבודה. לשם כך, חייבים לפנות לחברה מקצועית בתחום הניסור.

להלן מגוון דוגמאות לעבודות ניסור בטון שבצענו:

משפחת כהן פנתה אלינו לאחר שהיתה מעוניינת לשדרג מספר חללים בבית. לשם כך, היה צורך בביצוע ניסור בטון במספר מקומות:

פתיחת פתח לחלון בסלון – למשפחת כהן היה פתח חלון קטן בסלון. על מנת שכמות גדולה יותר של שמש תיכנס דרכו, הוחלט להגדיל את פתח החלון. העבודה נעשתה באמצעות ניסור בטון עם יהלום, אשר אפשרה לנו להגיע לתוצאות מדויקות ויפות.

הפיכת שני חדרים לחדר אחד – למשפחת כהן היו שני חדרים קטנים. הם החליטו שהם מעוניינים לאחד את שני החדרים לחדר אחד, על מנת להפוך אותו לחדר אורחים גדול. הקירות הפנימיים של החדרים עשויים מבטון, ובעזרת מסור יהלום, הרחבנו את החדר ומשני חדרים, נהיה חדר אחד גדול ורחב.

קבלן בנייה שמעוניין להרוס בית ולבנות אותו מחדש פנה אלינו. הדרישה שלו היתה להרוס את הבניין מהיסודות. על גביהם הוא רצה לבנות בניין עם מספר דירות גדול יותר.

הריסת מבנה קיים – בפעולה מורכבת של מספר ימים, ביצענו הרס למבנה הקיים. בגלל שמדובר בבנייה צפופה, לא יכולנו להשתמש בכלים כבדים על מנת להרוס את המבנה, ולכן ביצענו חיתוך בטון נקודתי על מנת לשטח את המקום.

חברה גדולה שעוסקת בסלילת מנהרות וכבישים פנתה אלינו. הם ביקשו להרחיב מנהרה.

הרחבת מנהרה – בעבודה מורכבת ומדויקת, שכללה בדיקה והכנה יסודית של כל התהליך, התבצע ניסור בטון לצורך הרחבת המנהרה, תוך שימוש במכשור חדשני ובציוד מתקדם לכך, אשר כלל מסורי שרשרת יהלום, מסורי כבל יהלום ועוד. לאחר מספר ימי העבודה, שהתבצעו בפיקוחו של קונסטרוקטור ומהנדס בשטח, העבודה הושלמה בהצלחה.

 

קידוח במנהרה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ניתן לראות שעבודת הניסור בבטון מקיפה את חיינו, ומבוצעת בכל רגע בבנייה או בשיפוץ של בתים פרטיים, מבנים ציבוריים, פתחים שונים כמו מקלטים, מרתפים, מנהרות, גשרים ועוד. בגלל החשיבות של העבודה, קיים הצורך להסתייע בחברה מקצועית שתספק את העבודה הטובה ביותר במקצועיות, בבטחה, עם הציוד והמכשור הכי מתקדם וחדשני בתחום. עם השנים העבודה משתכללת ונעשית יותר יעילה, למרות האתגרים הניצבים בפנינו בכל עת.

על מנת לבצע את העבודה אנו צריכים לקחת בחשבון מספר מאפיינים חשובים כמו אופי המבנה והמקום בו רוצים לבצע את הניסור, הייעוד של הניסור – האם מדובר בפתיחת פתח לצורך יצירת תשתיות? העברת תעלות? פתחים של חלונות או דלתות? כמו כן, חשוב לבדוק את הזוויות וכיצד ניתן לבצע את הפעולה בצורה שלא תפגע בדברים אחרים ותיצור חלילה סדקים או נזקים מבניים מיותרים.

אנו מבצעים מדי יום עבודות שונות של ניסור בטון ומספקים שירות לקבלנים, יזמים ופרטיים בכל רחבי הארץ. הביצוע נעשה בהתאם לצרכים ולמטרות של הלקוח, ולמאפיינים השונים והייחודים של המבנה. התהליך מלווה במקצועיות, ניסיון ושימוש במכשור מתקדם. גם לאחר סיום ביצוע העבודה, נמשיך ונלווה אתכם, ונספק מענה מקצועי שוטף עבור כל שאלה. הסטנדרטים שלנו גבוהים, ואנו גאים בזה. זה מה שהופך את הלקוחות שלנו למרוצים בסוף היום.

פנו אלינו בכל הקשור לעבודות ניסור בטון

מאמרים נוספים


עבודות בטון

את הבית הבא שלכם תבנו בהדפסת תלת מימד

האם הנשק החדש של צה”ל יכול לחדור בטון

טכניקות שונות בניסור בטון ביהלום

האם בטון מזויין יכול לעצור טיל?