טכניקות שונות בניסור בטון ביהלום

ניסור בטון ביהלום

הבנייה בישראל מבוססת על חומר הבטון בתצורותיו השונות. לאורך השנים, כאשר היו מעוניינים לבצע יצירה של פתחים, כמו חלונות, דלתות, פתחי אוורור, פתחים של תשתיות ואינסטלציה, פתחים לעליות גג, חשמל ותקשורת, היו משתמשים בכלים מאסיביים שביצעו את החציבה הדרושה.

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחויות ולשדרוגים רבים בתחום המכאני והטכנולוגי, אשר מייעלים את העבודה בבטון, ומביאים לידיי תוצאות הרבה יותר מדויקות. אחת הטכנולוגיות המובילות האיכותיות והטובות היום לניסור, הוא באמצעות ניסור בטון ביהלום.

ניסור בטון ביהלום

ניסור בטון ביהלום, הוא שם כולל למכשירים שונים, אשר כולם עשויים מיהלום- החומר הקשה והחזק ביותר בטבע, וכולם מבצעים את אותה פעולה סופית- חיתוך וניסור של בטון.

ההבדל בין המכשירים השונים, הוא באופן שבו הם יוצרים את הניסור. עבודות ניסור יהלום, נפוצות במגוון השדות והתחומים בישראל: בענף הבנייה, תעשיית הרפואה, תעשיה צבאית, תעשיית תכשיטים ויהלומים, תעשיית מתכות, ועוד ומאפשרות להשיג את התוצאה האיכותית הטובה ביותר.

טכניקות שונות של ניסור בטון ביהלום

ניתן למצוא מגוון רחב של מכשירים שמבצעים ניסור בטון ביהלום:

מקדחי כוס יהלום – זוהי מקדחה מיוחדת, שאותה מלבישים על מקדחות רגילות, והיא מיועדת ליצירת פתחים עגולים. היא יכולה להתאים ליצירת חלונות או דלתות שעשויות בצורה קשתית, יצירת פתחי אוורור למייבשי כביסה, קמין, חדרי רחצה ושירותים בהם יש ונטות, פתחים לתשתיות, פתחים קטנים שמיועדים להחדרה של צינורות, כבלים ועוד. עבודת הניסור באמצעות מקדח כוס יהלום היא עבודה מדויקת ואיכותית.

מסורים ידניים – במסורים ידניים משתמשים לעבודות ניסור בטון קלות, שלמעשה, לא דורשות עבודת דיוק רבה, וכאן חשוב לומר, שלא כל מסור ידני כולל גם את הטכנולוגיה של ניסור בטון ביהלום.
שרשרת בטון- ניתן למצוא היום שרשראות בטון שבנויות מחוליות. בצורתן, הן מזכירות את שרשרת האופניים המוכרת. בין החוליות, משולבים חלקיקי יהלום קטנים, שהתפקיד העיקרי שלהם, הוא לבצע חיתוך מושלם ומדויק, איכותי, והכי חשוב- בזמן קצר.
כבל יהלום לבטון – מכשיר זה, מיועד לחיתוך גושים גדולים של בטון.

מכונות קידוח עם גלגלים – אחד המכשירים הנפוצים לשימוש בניסור בטון, הוא מכונות קידוח עם גלגלים. מדובר על מכונות ייעודיות, שהתפקיד שלהן הוא לבצע חיתוך מדויק ואיכותי למשטחים ישרים, כמו כבישים, מדרכות, רצפות, משטחי אספלט, משטחים מיוחדים של בטון, חניות ומשטחים נוספים ישרים כמו משטחי אפוקסי.

ניסור בטון ביהלום

מגוון גדול של מכשירים ייעודים – ניסור בטון איכותי!

ניתן למצוא היום מגוון גדול ורחב של כלים אשר מומלצים של ניסור בטון ביהלום.
כאשר אתם מזמינים חברת ניסור בטון מקצועית, חשוב שתדגישו את הצרכים הייחודים שלכם. לפי זה, חברת הבטון תדע להתאים את המכשירים הייעודים, המתאימים לכם ביותר.
בנוסף, חשוב לבחור בחברה מקצועית, אמינה, שלה כבר יש וותק רב בתחום של ניסור בטון.
חברה בעלת ניסיון, תדע לעבוד בצורה הטובה ביותר, לשביעות רצונכם.

גלילה למעלה