חיתוך בטון

מעוניינים לפתוח חלון בקיר בטון? לנתק מבנה ולהעבירו ליעד אחר? להרוס קיר בטון שלם? אתם זקוקים לעבודת חיתוך בטון מקצועית של צוות א.א. המנסרים!
אז למה לא לקחת קונגו ופשוט לשבור? כידוע, שינוי במבנה עשוי בטון עלול להוביל לנזקים כבדים והזעזועים אף עלולים לסכן את המבנה. אנו מבצעים עבודות חיתוך בטון באופן איכותי ונקי לכל סוגי המבנים, ללא נזק היקפי וללא פגיעה בתשתיות סמוכות. השיטות המקובלות הן חיתוך ע”י ניסור בבטון שמתבצע בדרך כלל ע”י מסור יהלום או קידוח באמצעות ציוד מתקדם. בנוסף אנו מספקים ייעוץ וחוות דעת מקצועית טרם ביצוע העבודה. א.א. המנסרים ידועים בעבודה איכותית ובצוות מקצועי, כך שמתקבלת עבודת גימור מושלמת ללא סדקים או בעיות שונות לאחר חיתוך הבטון.
  • שיטות חיתוך בטון מהמתקדמות בעולם!
  • ניסור בבטון באמצעות מקדח יהלום – ללא חציבה בקיר ובלי אבק!

אנו מבצעים עבודות חיתוך בטון למטרות שונות כגון:

  • הריסת מבנים
  • חיתוך קירות לצורך פתיחת פתחים במבנה
  • חיתוך בטון למטרת ניתוק מבנים קיימים

 

חיתוך בטון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חיתוך בטון דורש דיוק

החשיבות של דיוק בעבודות חיתוך בטון היא רבה, זאת מכיוון שטעות יכולה לגרום נזק בלתי הפיך. כדי שהעבודה תתבצע בצורה יעילה יש צורך באנשי מקצוע מנוסים ובציוד מכני מתקדם. על אנשי המקצוע להיות בעלי ניסיון בעבודה עם ציוד זה, זאת כדי להבטיח עבודה איכותית ומקצועית לצד הזהירות והידע שנדרש לצורך תפעול יעיל של ציוד עבודת החיתוך.
בא.א. המנסרים אנו מקפידים על ביצוע עבודה ברמה גבוהה שמאפשרת ללקוחות ליהנות מתוצאה מדויקת ויסודית עד הפרט האחרון. ההקפדה על סטנדרטים גבוהים לצד צוות מנוסה ומיומן מביאה תוצאה מרשימה ועבודת חיתוך שאינה פוגעת בחוזק המבנה ומבטיחה עמידות לאורך זמן. לצד ההקפדה על ציוד מתקדם ואיכותי, דיוק, מקצועיות וסביבה נקייה לאחר ביצוע העבודה, המנסרים מייחסים חשיבות רבה לכל הקשור לתחום הבטיחות בעבודה.

רק עבודה בטוחה!

חברת המנסרים מבינה את הסיכונים הכרוכים בעבודות חיתוך בטון ולכן מקפידה על נהלי בטיחות בעבודה ודואגת באופן קבוע להעביר הדרכות בטיחות מקצועיות ועדכניות לעובדיה. במהלך ההדרכות העובדים לומדים נהלי בטיחות חשובים שמאפשרים להם לשמור על ביטחונם האישי ועל ביטחון הסביבה.

לבירור אודות שירותי ניסור בטון אנא השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם א.א. המנסרים בבטון, יחזור אליכם עם פרטים מדויקים.

מאמרים נוספים


עבודות בטון

את הבית הבא שלכם תבנו בהדפסת תלת מימד

האם הנשק החדש של צה”ל יכול לחדור בטון

טכניקות שונות בניסור בטון ביהלום

האם בטון מזויין יכול לעצור טיל?