בונים בית חדש? משפצים? אל תעשו זאת לפני שתקראו את המאמר הבא

יכול להיות שאתם נמצאים רגע לפני בניית בית החלומות שלכם, ויכול להיות שאתם כבר גרים בבית החלומות, אבל עדיין מרגישים שהוא צריך לעבור שיפוץ מסוים. אז התחלתם להתעניין אצל חברים ומכרים, נכנסתם לאתרי אינטרנט והתחלתם לקרוא בבלוגים של עיצוב מרחבי העולם. אין ספק, שעם האוכל בא התיאבון, ואתם כבר לא יכולים לחכות לרגע שבו המייקאובר של הבית יהפוך למציאות.

 עבודות בטון

אחד הדברים החשובים ביותר לביצוע, בעת בניית בית או חדש, או בעת שיפוץ חלל קיים, הוא ניסור ביטון. ניסור בטון מיועד לבניית קירות, רצפות, דלתות, , פתחים וחלונות, ומסייע בעיצוב החלל. במידה ואתם מעוניינים לשדרג את הבית, מבלי להוציא כסף רב על שיפוץ נרחב, ניתן לבצע פעולות של ניסור, אשר כוללות שיפוץ של מספר אלמנטים בודדים בחלל כמו דלת, או חלון למשל. אלו ייעשו בצורה מדויקת ולא יפגעו במבנה הארכיטקטי או בעיצוב הקיים. בין אם אתם בתהליך של בניית בית ובין אם מדובר רק בשיפוץ חלל או אלמנטים מסוימים בו, מומלץ להתייעץ, עוד בשלב התכנון, עם גורמים מוסמכים בתחום, כמו מהנדס בניין, מומחה לניסור בטון, אדריכל ומעצב פנים. אלו יספקו, כל אחד מנקודת המבט שלו,כיצד ואיך למקם את האלמנטים בחלל. ההחלטות כיצד ואיך למקם את האלמנטים השונים ייעשו תוך התחשבות במאפיינים מגוונים כמו תשתיות ואינסטלציה, כניסת אור טבעי לבית, מספר פתחי האוורור ועוד.

ניסור יהלום

 

 

 

 

 

 

 

קידוח בטון

ברוב המקרים, נצטרך לבצע קידוח בטון. קידוח בטון, נעשה על ידי יצירת חורים במבנים העשויים בטון, ונועד לסייע בעבודות בנייה המיועדות לצרכים שונים. קידוח זה מתבצע בעזרת מקדחת יהלום, כאשר הקידוחים שנעשים הם קידוחים אופקיים או אנכיים, במידת הצורך. השימוש במקדחת יהלום מאפשר לנו להגיע ליצירת חורים מדויקים וסימטריים כמובן בגדלים שונים לפי הצורך, ובכך מגיעים לידיי תוצאה איכותית.

חשיבות ההתייעצות עם גורמים מוסמכים בתחום

אנחנו נמצאים היום בעידן שבו שיפוץ הבית הפך להיות לאחד הטרנדיים של “עשה זאת בעצמך”. ניתן לשפץ, לרענן ולשדרג את הבית, באמצעות יצירת אלמנטים שונים ומגוונים בעצמנו. הידע נגיש ונמצא באתרי האינטרנט השונים. הבעיה העיקרית בעניין זה, היא שאין לנו יכולת לחזות את התוצאה. גם אם למדנו וחקרנו את הנושא, גם אם רכשנו את המקדחות ואת האלמנטים השונים, עדיין לא נוכל להיות בטוחים מה ייצא לנו בסוף. לכן, בכל מה שקשור לשיפוץ הבית ובמיוחד בעת בניית בית חדש או שיפוץ  מהותי או מינורי של בית קיים, יש לפנות לחברה מומחית בתחום אשר יש לה את המקצועיות, הידע והניסיון הרב בתחומי הבנייה והשיפוץ ויחד איתה, ניתן להגיע לתוצרים גבוהים, כאשר התוצאה האיכותית ידועה מראש.

בונים בית חדש? משפצים?

במידה ואתם בונים בית חדש, או רוצים לבצע שיפוץ כלשהו בבית ואתם נדרשים לבצע ניסור או קידוח בטון, תוכלו להסתייע בכך עם חברת א.א. המנסרים המתמחה בכל עבודות הבטון ומספקת שירות לקבלנים, יזמים ולקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ. בין השירותים המוצעים תוכלו למצוא: עבודות יציקה בבטון, ניסורים, קידוחים, ניתוק והפרדת מבנים מבטון, עבודות הריסה וחציבה. הידע הרב שרכשה החברה עם השנים מאפשרת לה ליצור לכל לקוח את בית החלומות עליו חלם תמיד.

מאמרים נוספים


עבודות בטון

את הבית הבא שלכם תבנו בהדפסת תלת מימד

האם הנשק החדש של צה”ל יכול לחדור בטון

טכניקות שונות בניסור בטון ביהלום

האם בטון מזויין יכול לעצור טיל?