שימושים בניסור בטון ביהלום

מתי נשתמש בניסור בטון בשיטת היהלום?

ניסור בטון ביהלום הנה שיטה ייחודית לניסור עמודים וקירות בטון. בשונה משיטות ניסור בטון אחרות, ניסור בטון ביהלום מאפשר עבודה מדויקת ביותר. למעשה כחברה מובילה לעבודות בטון אנו יודעים לזהות את הצורך בעבודות הבטון השונות אשר המבנה דורש. ניתן להגיע להחלטה לגבי השימוש במכשיר מסוג זה לפי סוג הקירות או הקיר הספציפי במבנה וכן לפי דרישת חיתוך הבטון אשר הקבלן או הדייר דורש עבור המבנה מבחינת שימושים ומראה ויזואלי. כאשר ישנה דרישה לחיתוכים מדויקים, עגולים ומותאמים לקו עיצובי ספציפי התואם את מראה הבית, ככל הנראה שלדיוק בעבודה תהיה משמעות גבוהה ולכן נעזר במקדח היהלום לצורך עבודת הבטון הזו.

כיצד שיטת הניסור בבטון מתבצעת?

כאשר מבצעים קידוח בטון או ניסור בטון בשיטת היהלום נשתמש בכבל יהלום שהוא כבל עמיד וייחודי אשר מצופה בשכבת יהלום קשה. למראית עין הכבל עצמו נראה כמו מסור חשמלי ואופן הפעולה שלו הוא איטי מאוד, דבר המשפר משמעותית את אופן החיתוך המביא לדיוק רב. השיטה כאמור מאפשרת דיוק רב ומעבר לכך מאפשרת עבודה על שטחי בטון בעייתיים הדורשים סימטריות רבה, עבודה על קירות בטון תוך קבלת תוצאה נקייה ללא סדקים. בנוסף לכך השיטה מאפשרת עבודה נקייה יחסית עם מזעור לכלוך, נזקים סביבתיים וכן בעקבות אופי המקדח ותכונותיו הטכניות ישנו מזעור של רעש והפרעה לדיירים האחרים ולשכנים על ידי שימוש במקדח איכותי זה לצורך ניסור וקידוח בטון.

דוגמאות מעולם הבנייה לשימוש בניסור בטון ביהלום

יישום השיטה יבוא כאשר נרצה לצור פתח בקיר, למשל עבור דלת חדשה בבית או בדומה לכך כאשר נרצה לפתוח חלון חדש בבית. במקרים מסוימים ניסור הבטון עבור פתחים אלה יחייב אותנו להגיע לרמת דיוק מקסימליות בכדי שהפתח יתאים בדיוק לפרופילים השונים עבור החלונות ולדלתות השונות אשר נבחרו למבנה. במקרה של פתחים עבור דלתות וחלונות המשמעות עשויה להיות קריטית ביותר מכיוון שמדובר בפרופילים שאינם זולים למשפץ וטעויות בהתאמת הפתח לפרופיל עשויות לגרור הוצאות רבות בעתיד ולפגיעה בתשתית הבית. ניתן יהיה להבחין בכך בעתיד ולאחר האכלוס, כאשר עשויות להיווצר נזילות, חריקות ורעשים בעקבות אי ההתאמה. במקרה של פתחים לחלונות ודלתות יש לתת דגש רב לעבודת ניסור בטון איכותית ביותר על ידי מומחים המביאים ניסיון רב המביא לגימור מושלם.

ניסור בבטון בשיטת היהלום תופס תאוצה רבה עם השנים והיום קבלנים ואף פרטיים הזקוקים לשיפוץ כבר מבינים את החשיבות הרבה בביצוע עבודת ניסור וקידוח בבטון דווקא במקדח היהלום. משפצים רבים חוו בעבר חוויות לא נעימות כתוצאה מפתחים לא מדויקים וללא התאמה הניכרת באופן מושלם והבינו שאין מנוס מבחירה בשיטת היהלום לצורך הגימור האיכותי ביותר, שקט נפשי עבור הדיירים והמשפחות לאורך כל החיים ועם מינימום שיפוצים נלווים ועתידיים. כאשר אתם זקוקים לעבודת ניסור בטון בביתכם, ישנה חשיבות רבה לייעוץ מטעם חברה מנוסה או בעלי מקצוע בעלי וותק בתחום אשר ידעו להתאים עבורכם את השיטה הרלוונטית לקידוח הבטון או לניסור כשעל ידי כך תוכלו למזער את הנזקים העתידיים בביתכם.